O co si napsat Ježíškovi: šperky Grofova Design

11. 11. 2020

Co má společného skandinávská a česká příroda? Volně rostoucí sladké ostružiny! Přesně to při svém životě na severu zjistila designerka a šperkařka Pavlína Nilsson Grofová. A rozhodla se ostružiny přetvořit také v krásné šperky, které vám dnes s radostí představuju, protože jsem se do nich naprosto zamilovala! Pavlína navíc byla tak hodná, že pro vás poskytla slevový kód na všechny její výrobky, který najdete na konci článku.

Každý rok nás během Vánoc čeká velký shon. Proto si myslím, že si od Ježíška zasloužíme něco krásného. Ideálně blyštivého… 🙂 Stejně tak není na škodu něčím takovým obdarovat jinou ženu. Rozhodla jsem se vám tedy postupně představit několik různých značek šperků a bižuterie v různých stylech tak, aby si každý vybral. Dnes začneme právě s ostružinami.

Ostružiny jako ikonický šperk

Pavlína vyrábí pod značkou Grofova Design kvalitní stříbrné, pozlacené a zlaté šperky ve tvaru ostružin. Jedná se o velmi originální, ale také decentní, jemné a minimalistické šperky, které se hodí snad na každou příležitost.

V nabídce má klasické tmavé ostružiny ve dvou velikostech, ostružiny stříbrné nebo potažené žlutým či růžovým zlatem, a také zlaté. Všechny jsou úchvatné a dočkaly se různých variací. Můžete je mít jako náušnice nebo náhrdelníky.

Pavlína prodává svoje výrobky v několika obchodech v Praze, které jsou ale v současné době kvůli vládním nařízením zavřené. Klasický eshop zatím nemá, ale šperky prodává na svém FB profilu nebo na Instagramu.

Šperky jsou opravdu kvalitně řemeslně zpracované. Pavlína se totiž už od studia designu skleněné bižuterie věnuje právě výrobě šperků. Navíc si také dodělala zlatnické učiliště a její šperky jsou tak výsledkem její vlastní osobní práce.

Já jsem si vyzkoušela klasické, pro mě absolutně ikonické, tmavé ostružinové náušnice (v uších mám menší průměr 8 mm) a náhrdelník a také pozlacené ostružinové náušnice. A musím říct, že podle mě není ostružin nikdy dost! 🙂

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Jak nosit výraznější šperky

Jak nosit výraznější šperky

Šperky jsou mocným nástrojem, jak si dodat ten správný šmrnc. Druhů a stylů je spousta, takže si vybere každý. Pokud máte rádi výraznější šperky, možná někdy narazíte na pochybnosti, jak je zakomponovat do svého outfitu. Pojďme si tedy ukázat, jak se takové výraznější...

pokračovat ve čtení
Na návštěvě ve šperkařské dílně

Na návštěvě ve šperkařské dílně

Pojďte spolu se mnou odhrnout roušku tajemna zakrývající výrobu šperků. Navšívila jsem dílnu Pavlíny Nilsson Grofové, která tvoří pod značkou Grofova Design krásné a a originální šperky. A když už jsem tam byla, připravila jsem si na Pavlínu pár otázek a témat, které...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.