Končím s osobními konzultacemi „Styl oblékání a tvar postavy“

5. 4. 2023

Přišel čas, posunout svoje služby zase dál, a proto jsem se rozhodla, že z mých služeb nadobro zmizí konzultace Styl oblékání a tvar postavy. Respektive v podobě, v jaké ji nabízím aktuálně.

Pokud jsi nad touto službou uvažovala, mám pro tebe dobrou zprávu. Ještě ji můžeš využít. 🙂 Nabízím ti možnost pořídit si na tuto konzultaci poukázku, která má platnost do 30. 11. 2023, takže budeš mít dost času naplánovat si se mnou termín. 🙂

Jen tě musím upozornit, že těchto poukázek můžu nabídnout pouze omezené množství, abych mohla do konce roku všechny zájemkyně stihnout a mít prostor se zákaznicím věnovat tak, jak si zaslouží.

Poukázku je možné pořídit do 14. 4. 2023, poté už opravdu NIKDY nebude možné se na tuto konkrétní konzultaci objednat. V případě, že se naplní kapacita objednávek, budu muset prodej ukončit dříve.

„Konzultace stylu a tvaru postavy mi moc pomohla. Radost mám hlavně z toho, že konečně vím, jaký střih triček a halenek mám nosit, a kterým se vyhnout. Dřív jsem se kvůli bříšku schovávala do hodně volných vršků a teď vidím, že mi zbytečně přidávaly kila navíc. Taky mi pomohlo zjistit, co mám na sobě zvýrazňovat a jak. Vím teď, že můžu vypadat hezky, cítit se hezky, být šik a přitom mít na sobě pohodlné oblečení, ve kterém je mi příjemně. Cítím se sebevědomější a jsem hodně překvapená tím, že hezky se obléknout nemusí být taková ztráta času, jak jsem si vždycky myslela.“

Julie

 

„Ačkoli jsem už předtím byla na podobné konzultaci, stejně se mi postupně skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. A hlavně, netušila jsem, PROČ tomu tak je. Podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet!!!

Je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které nejsou možná pro všechny úplně košer, nejsou dostatečně elegantní, dostatečně slušné a decentní na můj věk, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.

Eva

 

S touto službou se loučím s obrovským sentimentem… Za 3 roky, kdy jsem ji nabízela, jsem díky ní poznala spoustu neuvěřitelně úžasných žen! Některé z nich se staly i mými kamarádkami a jsem s nimi stále v kontaktu, za což jsem moc vděčná. Vážím si důvěry každé z nich a je mi i líto, že tato etapa mé práce končí. Ale věřím, že uvolní místo zase něčemu novému, z čeho budou mít moje zákaznice užitek. 🙂

Chci vědět o konzultaci víc

 

Konzultace probíhá buď u tebe doma (po domluvě v rozumné dojezdové vzdálenosti od Humpolce 🙂 ) nebo online formou přes web kameru.

Pokud se spolu potkáme, budu se na tebe moc těšit. A bude mi velkou ctí, že právě s tebou se budu s touto svojí etapou loučit.

Poukázku je možné objednávat přes tento formulář nebo na mailu hanka@stylunaproti.cz


PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.