Podívej se na šatníky mých zákaznic, které prošly restartem! A zjisti, jak k šatníku snů dojdeš i ty.

30. 4. 2024

Nevěříš tomu, že zrovna ty bys mohla dojít ke svému šatníku snů? Pojď se podívat na několik mých zákaznic a na to, jak došly ke spokojenosti ony. Věřím, že se s některou z nich ztotožníš!

1. Hanka, která se roky trápila

Hanka je milá, přátelská a hlavně také krásná žena. Žije pro svoji rodinu, pejska, ale také pro své studenty, kterým osvětluje zákonitosti chemie. Umí spoustu zajímavých věcí, je velmi inteligentní, ale s oblékáním měla vždy potíže. Móda ji prostě míjela. Přesto toužila po tom, aby jí to slušelo. Oslovila mě už před několika lety, protože hodně tápala v tom, jak se vlastně oblékat.

Jak vypadal Hančin šatník dřív

Hančin šatník působil přes všechnu její snahu velmi usedle. Snažila se držet různých pouček a doporučení, nosila barvy, které by jí dle teorie měly slušet, ale stále nebyla spokojená. Cítila, že tomu všemu něco chybí, že nemá její oblečení šmrnc a především se jí oblečení velmi špatně kombinovalo. Navíc jí zbytečně přidávalo roky, přestože působí jinak velmi mladistvě. A to vše přes to, že do oblečení investovala desítky tisíc!

 

S Hankou jsme se nejdřív podívaly na to, co se jí líbí, a také na její tvar postavy a proporce těla. Definovaly jsme spolu její osobní styl, který je spíš umírněný, jednoduchý, klasický a se sportovními prvky. Hanka má velmi ráda jednoduché, klasické kousky oblečení, které ničím nevybočují, jsou barevně střídmé a nejsou až moc elegantní. Hodně ji to táhne k tzv. preppy stylu. Když se o to ale snažila sama, výsledek byl usedlý a fádní, jak je vidět na předchozí koláži.

Zásadní pro mě bylo, vybudovat Hance pevný základ šatníku. Ten jsme postavily na jednoduchých, univerzálních kouscích. K tomu jsme přidaly pár barevných kousků a univerzální doplňky – boty a kabelky.

Jak vypadá její šatník teď

Ve skříni jí zůstalo relativně málo oblečení, ale přesto spousta různých kombinací. Bylo pro mě stěžejní, aby snadno a rychle vytvořila slušivé kombinace na různé příležitosti. To se podařilo především díky variabilitě, univerzálnosti a nadčasovosti nakoupeného oblečení.

Hanka může svoje oblečení kombinovat v podstatě libovolně bez nějakých omezení. Záleží jen na ní, na co má ten daný den náladu. Pro případ, že by však váhala, má nafocené hromádky oblečení, které k sobě bude ladit.

Myslím si, že Hanka je skvělou ukázkou toho, že někdy stačí opravdu jen velmi málo a změna může být obrovská. Přitom stačilo uchopit šatník jen z trošku jiného úhlu a budovat ho systematicky. Hanka je teď velmi šik, cítí se ve svém oblečení skvěle, protože odráží její osobnost a vkus, a působí mnohem mladistvějším dojmem.

Pro mě je ale nejdůležitější, že je spokojená!

Hani, strašně moc jsi mi pomohla! Mám od tebe uklizený šatník. Zamilovala jsem si neutrální barvy a najednou je těch kombinací v šatníku tolik, že je to až neuvěřitelné. Nakoupím si ještě pár základních věcí a mám na pár let hotovo. Stačí, když jen průběžně budu dokupovat to, co nošením opotřebuju. Když si vzpomenu na ty doby, kdy jsem šla na nákup, utratila tam 10 tisíc a bylo to úplně k ničemu! A teď mám v šatníku pár věcí a výsledek je nesrovnatelný. Tvoje služby, podpora a pomoc jsou pro mě investice, která se mi mnohonásobně vrátí.

 

2. Regi a její nesourodý šatník

Regi je velmi veselá, spontání a společenská. Ať přijde, kam přijde, je ji tam hned plno. 🙂 Přestože ji móda vždy lákala a zajímala, baví ji, pracovat na svém vzhledu a snaží se vypadat dobře, potřád cítila, že to není nějak ono.

Jak vypadal její šatník dřív

Regina se na mě obrátila s celkem častým problémem: měla přecpaný šatník, ale přesto nic na sebe. 🙂 Bylo pro ni velmi obtížné oblečení mezi sebou kombinovat a téměř ke každému kousku musela mít speciální protikus. Málokterý kousek využila do více outfitů. Navíc byly její outfity mnohdy trošku přeplácané a stylově nesladěné. Také jim ale chyběl svěží, moderní nádech.

Při práci na jejím šatníku jsme pracovaly s tím, že se Regi ráda obléká výrazně, rozhodně se nespokojí s nějakou nudou. Ale zároveň jsme šatník potřebovaly zjednodušit a svým způsobem zmodernit. Doplnily jsme několik univerzálních kousků do základu šatníku – ale s ohledem na Reginin expresivnější osobní styl. Takže místo rovných černých kalhot jsme vybraly třeba kožené a široké černé kalhoty.

A potom už se jen Regi naučila principy toho, jak oblečení kombinovat, aby nedocházelo k přeplácanosti nebo urputné předladěnosti a outfity získaly mladistvý a moderní ráz.

 

Reginin šatník teď

Diky tomu všemu se její šatník zjednodušil, omladil a přesto neztratil její osobitost. Navíc nabyl variability, jako je vidět na ukázce z jejího šatníku níž. Regi se totiž potřebuje oblékat profesionálně pro svoje byznysové aktivity, stejně jako ležérně a volnočasově, když se věnuje aktivitám ve svém soukromém životě.

 

3. Jarka a její nekonečné nákupy

Jarka je velmi přímá, bodrá žena, která co na srdci, to na jazyku. Pro vtip nejde daleko, je s ní legrace a je velmi aktivní. Člověk se s ní rozhodně nenudí. Zároveň se věnuje rodinné firmě, vnoučátkům, pečuje o svůj domek na vsi a svého pejska.

Jak vypadal Jarčin šatník

Když mě Jarka oslovila, její největší problém byl v tom, že stále nebyla se svým současným šatníkem spokojená, a tak pořád přikupovala něco nového. Její šatník byl jednoduše obří! Ale i když kupovala nové a nové věci, stejně se spokojenost nedostavovala a ještě byla z toho množství věcí spíš unavená. Navíc pořád něvěděla, jak to udělat, aby její outfity měly ten pověstný šmrnc. Když se snažila outfity hezky sladit, byly až moc přeladěné a tak nějak těžkopádné. Když se je snažila zjednodušit, byla to zase nuda a něco tomu chybělo.

U Jarky bylo naším cílem šatník omladit. Tak aby se podtrhl její mladistvý vzhled. K tomu jsme chtěly šatník hooodně ztenčit, aby tam toho nebylo tolik, ale aby měla Jarka zároveň hodně pestré a různorodé outfity.

 

Jak vypadá její šatník teď

A přeně to si myslím, že se nám povedlo. Jarka se naučila dodat svým outfitům větší šmrnc a jiskru, a zároveň je úplně „nepřeladit“. Hodně jí prospěla také doporučená změna barvy vlasů, která ji neuvěřitelně omladila.

A co na to říká Jarka sama?

Než jsem se obrátila na tebe, tak mě nejvíce trápilo to, že nejsem schopná objektivně posoudit, jak vypadám. Tvar postavy, jaký jsem typ vlastně. Zhruba jsem tušila, ale jistota mi chyběla.
Hančin kurz bych doporučila naprosto všem! Pomůže to k lepšímu sebevědomí, jistotě v oblékání, ale také to člověku dá přesnou představu při nákupu oblečení. Pro mě to byly nepochybně ušetřené peníze a čas! Navíc je Hanka hrozně trpělivá, snaží se vymyslet, co jde dělat se stávajícím šatníkem, a nenutí člověka do ničeho, co úplně necítí. Hančiny rady jsou velmi cenné. Peníze, které jsem zaplatila za kurz, se mi vrátily skoro okamžitě – ušetřila jsem při nákupech bot a oblečení.
Dozvěděla jsem se navíc, kdo vlastně jsem. Možná to zní divně, ale myslím, že málokdo přemýšlí, jak moc ladí jeho osobnost s tím, co nosí. Já jsem s tím měla docela problém
Taky už nenakupuju bezhlavě věci, které se mi líbí, ale nemám je s čím kombinovat, nebo ve kterých zjistím, že se vůbec necítím dobře

 

Jak se líbí nové šatníky mých zákaznic? Přemýšlela jsi, že by sis také nechala poradit, aby už měla klid? 🙂 Dokud nic nezměníš, nic se nezmění…

 

Restartuj svůj šatník!

Nosím pořád to samé dokola! A zbytek oblečení akorát leží ve skříni. Buď mi to není, nebo se v tom necítím, nebo vůbec nevím, jak a s čím to nosit.
Asi tak by se daly shrnout nejčastější potíže mých zákaznic. Setkávala jsem se s nimi v uplynulých letech na konzultacích i během kurzů.

Přestože byla každá žena, kterou jsem tak mohla poznat, úplně jiná, většinou se opakovalo v různých variacích to samé. Skříň plná věcí, které tam jen leží, mnoho peněz utracených za oblečení zbytečně, bezradné postávání u skříně, chuť a zároveň strach zkusit něco nového, a také nejistota v tom, jak vlastně oblečení kombinovat, a jak si vybudovat svůj vlastní styl. K tomu váhání při výběru střihů oblečení, různé disproporce postavy, přibírání na váze, hubnutí…

Během let jsem se snažila všechny svoje služby a kurzy těmto potížím přizpůsobovat. Ale pak jsem si řekla, že je načase vymyslet něco, co by je vyřešilo všechny naráz! A tak jsem dala dohromady všechny svoje znalosti i zkušenosti a vznikl koučovací program Restart šatníku. Připravovala jsem ho dlouho a chvíli trvalo, než jsem se rozhodla ho vypustit do světa. Ale začátkem letošního roku jsem ho otestovala s partou naprosto skvělých žen, které došly neskutečným výsledkům! 🙂

 

Co si takhle dopřát šatník snů? 🙂

Cílem programu není jen předat potřebnou teorii, ale také pracovat v praxi s šatníkem každé z vás. Proto na tebe v koučovacím programu čeká hlavně hodně praxe. Tak, aby byl výsledkem úplně nový šatník – šatník, který bude absolutně vyhovovat tvým potřebám, a budeš se díky němu cítit skvěle.

  • Podíváme se spolu na tvůj osobní styl a vkus.
  • Zjistíme, co vlastně od oblečení potřebuješ, abys mohla být spokojená, a kam ve svém vzhledu míříš.
  • Naučíme se principy toho, jak pracovat s různými tvary postavy a přizpůsobit jim nejen střihy, ale hlavně kombinace oblečení.
  • Seznámíme se s tím, jak oblečení kombinovat, aby byl výsledek opravdu šik – už žádné nudné nebo neladící outfity!
  • Vytřídíme spolu oblečení, které ve tvém šatníku nemá co dělat.
  • V šatníku si vytvoříme konkrétní kombinace a zjistíme, co vůbec můžeme s čím nosit.
  • Sepíšeme si také nákupní seznam toho, co nám v šatníku chybí.
  • A nakonec spolu vše prokonzultujeme v rámci soukromé online konzultace.

Celé nám to zabere přibližně 6 týdnů. Během nich se spojíme při živých vysíláním ve speciální FB skupině. Zároveň budeš dostávat různé úkoly a cvičení, abys mohla všechny nabyté informace převádět do praxe.

Na konci programu budeš mít krásně vytřídění a systematicky poskládaný šatník. Budeš překvapená, kolik různých kombinací v něm najednou máš. Všechny nasbírané informace ti dodají při oblékání klid a jistotu, takže už se nebudeš muset během oblékání stresovat. Navíc vyzkoušíš konečně něco nového, aniž by ses bála, že to bude špatně. 🙂

 

Začneme v pondělí 6. 5. 2024!

Chceš o programu vědět víc? Tak klikni na tlačítko níž! Pokud by ti jakékoliv informace chyběly, určitě mi napiš na hanka@stlyunaproti.cz

Do programu je možné se přihlásit pouze do zítřka! Abych se mohla všem řádně věnovat, je navíc kapacita programu omezená.

Chci o programu vědět víc!

Budu se moc těšit, že se spolu v programu potkáme. A pokud máš jakékoliv dotazy, určitě se na mě obrať!

 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Chceš, aby pro tebe oblékání byla hračka?

Chceš, aby pro tebe oblékání byla hračka?

Ráno otevřeš skříň, sáhneš pro několik kousků oblečení, oblékneš je, podíváš se do zrcadla a zjistíš, že vypadáš skvěle. Vše ti zabere minimum času a celý den se budeš cítit prostě úžasně. Kamkoliv půjdeš, budeš vědět, že ti to sluší, jsi hezky oblečená a můžeš se...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.