Objevte samu sebe a získejte sebejistotu v oblékání

Během 4 týdnů se vymaníte z pouček a podpoříte svoji osobnost šatníkem, ve kterém se budete cítit vždy skvěle.

A budou vám stačit pouze 2 hodiny týdně!

Máte pocit, že se nikdy nedokážete obléknou tak, abyste byla šik a zároveň se cítila dobře?

Teď máte příležitost dodat si sebedůvěru a vytvořit si šatník, ve kterém vám bude dobře, a který bude zrcadlit vaši osobnost. Budou vám stačit jen 2 hodiny týdně po dobu 4 týdnů, během kterých podniknete cestu sama k sobě a pochopíte, co ve svém šatníku skutečně potřebujete.

Neslouží vám šatník dobře?

 • Máte pocit, že nosíte věci někoho jiného?
 • Toužíte oblékat se hezky, ale cítíte, že to není ono?
 • Děsí vás nákupy, protože nevíte, co vlastně kupovat?
 • Cítíte se každé ráno bezradně, když se máte obléknout?

A co když vám řeknu, že existuje řešení? 🙂


Online kurz Objevte samu sebe a získejte sebejistotu v oblékání je vytvořen tak, aby vám snadnou formou pomohl získat sebedůvěru při vašem každodenním oblékání.

Po jeho absolvování se budete cítit ve svém oblečení skvěle a sama sebou. Bonusem kurzu je to, že si sestavíte 2 outfity, které budou pro vás představovat jistotu, po které můžete kdykoliv sáhnout, pokud nebudete vědět, co na sebe. A zároveň budou inspirací pro vaše další nákupy oblečení.

Díky praktickým cvičením budete vše rovnou převádět i do praxe, abyste došla co nejrychleji a nejsnáz k hmataleným výsledkům.

V čem vám kurz pomůže?

 • Budete přesně vědět, co v módě hledáte, a jak by měly vaše outfity působit, abyste byla spokojená.
 • Pochopíte lépe samu sebe.
 • Ve svém oblečení se budete cítit vždy skvěle.
 • Budete se vždy cítit sama sebou.
 • Pochopíte, proč vám váš současný šatník nevyhovuje, a co byste měla změnit.
 • Začnete mít svůj šatník ráda.
 • Oblékání pro vás začne být jednoduché.
 • Budete nakupovat oblečení cíleně.

Cena kurzu je 2.470 Kč

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Máte jedinečnou příležitost pořídit si poukázku na kurz za zvýhodněnou cenu, která se nebude opakovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tlacitko-2-644x153.jpg.

Kurz bude probíhat od 9. ledna 2023.


Díky kurzu jsem si ujasnila, jaké oblečení opravdu chci, v čem se můžu cítit dobře a v čem ne, i když mi to někdo třeba doporučuje. Konečně jsem se vyprdla na všechny ty poučky, kterých je plný internet, a které mi akorát zamotaly hlavu.“

Lenka

Takové hluboké zamyšlení na sebou jsem teda nečekala! Wow! Jsem z kurzu naprosto nadšená. Hlavně z toho, že jsem si vše hned díky cvičením mohla zkoušet a kurz mě pobízel něco opravdu dělat. Díky moc za něj!

Katka

Hanka má velký dar vyhmátnout to podstatné, zvlášť pokud je člověk „zamotaný“ do spousty pouček a pravidel, jako jsem byla já.Ačkoli jsem už předtím byla u jiné stylistky, stejně se mi postupně skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování a pouček, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. Ale podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet! Teď je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které se nelíbí všem, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.

EvaJak bude kurz probíhat?

Čekají vás 4 moduly, které spolu postupně probereme během 4 týdnů. Každý modul vám zabere přibližně 2 hodiny týdně. Nečeká vás však pouze teorie! Naopak se budeme zaměřovat také na to, abyste nové poznatky rovnou převáděla v činy. 🙂

Je pouze na vás, za jak dlouho kurz dokončíte a kdy přesně se budete jednotlivým lekcím a úkolům věnovat. Jste pánem svého času. Přístup ke kurzu budete mít i po jeho skončení a můžete se k němu kdykoliv vracet. Kurz bude přístupný po celou (dlouhou 🙂 ) dobu jeho životnosti!

Kurz navíc můžete absolvovat v pohodlí a klidu svého domova.

Během kurzu pro vás budu oporou a budu vám pravidelně pomáhat ve speciální FB skupině.

<br>


Cena kurzu je 2.470 Kč

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Máte jedinečnou příležitost pořídit si poukázku na kurz za zvýhodněnou cenu, která se nebude opakovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tlacitko-2-644x153.jpg.

Kurz bude probíhat od 9. ledna 2023.


Co tedy koupí kurzu získáte?

 • Začnete si být jistá svým vzhledem.
 • Ve svém oblečení se budete cítit skvěle!
 • Budete sama sebou a zároveň šik.
 • Vše zvládnete během 4 týdnů.
 • Každý týden vás to bude stát pouze pár hodin času.
 • Budete vědět, jak se oblékat, a jaké oblečení si kupovat.
 • Kromě nabytých vědomostí, budete mít ve skříni 2 nové outfity, které pro vás budou znamenat jistotu.

Jak poznáte, že kurz není pro vás?

 • Přesně víte, jaké oblečení se vám líbí a proč.
 • Víte, co chcete nosit a nákupy oblečení vás baví.
 • To, jak se oblékáte, se vám líbí, a jste sama se sebou spokojená.
 • Ve svém oblečení se cítíte dobře.
 • Móda je vaše vášeň a jste si jistá, že to, co nosíte, je přesně to pravé pro vás.
 • Na svém šatníku nechcete vůbec nic měnit.

Máte stále obavy? Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy.

Zvládnu kurz? Nebude na mě moc těžký?

Kurz je sestaven tak, aby byl jednoduchý, přehledný a došla jste ke svému cíli co nejrychlejší a nejsnazší cestou. Já tu pro vás navíc během celého kurzu budu k dispozici a kdykoliv vám ráda poradím a pomůžu.

Nezabere mi kurz příliš mnoho času?

Budou vám stačit přibližně 2 hodiny týdně. Navíc je pouze na vás, kdy si jednotlivé lekce pustíte a kdy se pustíte do praktických cvičení.

Co když kurz nestihnu udělat během čtyř týdnů?

Vůbec nic se neděje. Kurz je pro vás přístupný po celou dobu jeho (dlouhé) životnosti. Můžete ho dělat tak dlouho, jak budete potřebovat a hlavně se k němu můžete také vracet.

Opravdu se dokážu snadno a hezky oblékat?

Věřím, že ano. 🙂 Kurz je koncipován tak, aby vás snadno a rychle navedl k tomu, kdo jste a jak by mělo vypadat vaše oblečení, abyste se v něm mohla cítit opravdu dobře a sama sebou. Navíc vám se vším budu pomáhat.

Tento kurz vám usnadní život

Věřte, že díky tomuto kurzu bude vaše ranní oblékání mnohem snazší. Už nebudete bezradně postávat před skříní nebo obchodem s oblečením. Budete vědět, co hledáte a proč.

Nemusíte se bát, kurz byl sestaven tak, aby byl jednoduchý, srozumitelný a snadno vás dovedl k cíli. Už jen to, že jste tady, je velký krok a důkaz, že máte chuť něco změnit. Proto věřím, že vše zvládnete a brzy se ve svém oblečení začnete cítit opravdu dobře. Já tu budu celou dobu pro vás, abych vám se vším pomohla.

Není třeba cítit se špatně, že jste v tuto chvíli při oblékání tak nejistá. Vidět objektivně samu sebe je to nejtěžší, co může být. Věřte mi, znám to moc dobře. 🙂

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je osobni_styl-1-644x453.jpg.

Sama jsem se dlouhá léta hledala a dopustila se řady přešlapů. Pomohlo mi až to, když jsem poznala víc samu sebe a zjistila, co vlastně od svého oblečení očekávám a co v módě hledám.

Teď už vím, co chci nosit a proč, a hlavně chápu, proč je to tak důležité. Vyzkoušela jsem si, že je úžasné cítit se neustále sama sebou a skvěle ve svém oblečení. Poznala jsem ten pocit jistoty při oblékání, který to přináší, a přála bych si, abyste ho teď získala i vy!


Cena kurzu je 2.470 Kč

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Máte jedinečnou příležitost pořídit si poukázku na kurz za zvýhodněnou cenu, která se nebude opakovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tlacitko-2-644x153.jpg.

Kurz bude probíhat od 9. ledna 2023.


Těším se na vás!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_20211204_133757-scaled-644x297.jpg.