Převaha odpovědí D

tvého I když máš určité povědomí o tom, co ti sluší a přečetla jsi už dost teorie o tom, jak se hezky oblékat, stále se ti to nedaří převádět také do praxe. Tvůj šatník ti přijde hodně stereotypní a připadá ti, že v něm možná nemáš ty správné kousky oblečení. Když si koupíš něco nového na sebe, je pro tebe velký problém to nějak zkombinovat s tím, co už máš. I když se snažíš a myslíš si, že máš ve skříni moc hezké kousky oblečení, pořád ti chybí onen pověstný šmrnc. A tak zkoušíš přikupovat nové a nové oblečení, ale stejně je to pořád to samé dokola. 

Potřebovala by ses na svůj šatník podívat trošku jinýma očima. Naučit se oblečení mezi sebou lépe kombinovat, zkusit možná i něco nového, abys pořád neopakovala dokola svoje zažité a naučené stereotypní postupy. A možná by nebylo špatné, kdybys svůj šatník trošku protřídila a pořídila si do něj kousky oblečení, které budou natolik univerzální, že se ti oblečení bude snáz kombinovat.

 

Konzultace a třídení tvého šatníku

 

Chceš si oblékání usnadnit, získat větší jistotu a objevit ve své skříni nove, netušené možnosti kombinací oblečení? Toužíš mít větší šmrnc? Nabízím ti konzultaci tvého šatníku. Společně projdeme tvůj šatník, vytřídíme oblečení, které pro tebe není vhodné, nebo ti z nějakého důvodu nevyhovuje. Ukážeme si, co lze s čím kombinovat, a doporučím ti, co do šatníku doplnit, aby dobře fungoval.

 

 

Co konzultací získáš?

 • v šatníku budeš mít jen to, co se ti opravdu hodí
 • zbavíš se oblečení, které ti leží ve skříni zbytečně
 • ukážu ti, jak můžeš svoje oblečení vzájemně kombinovat
 • získáš nové outfity, které tě do teď nenapadly

Pokud se na konzultaci objednáš do zítřejší půlnoci, získáš k ní jako BONUS moji podporu „na dálku“ po dobu 3 měsíců!

Vždy, když si nebudeš jistá, budeš v něčem tápat, stačí mi napsat nebo poslat svoji fotku a já ti ráda poradím. 🙂

  Objednávka konzutace

  Newsletter

  Přihlas se k odběru nových článků!

  Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.