Užitečné odkazy

Uzavřena skupina pro všechny čtenářky blogů Stylu naproti a Perfketní styl. S typoložkou Janou Hejmalovou vám rády s čímkoliv poradíme a zároveň vám nabízíme prostředí, kde můžete společeně diskutovat o módě, stylu, barvách a všem, co s tím souvisí

Talentovaná typoložka sídlící u Brna, která používá metodu Imogen Lamport – Absolute Color System. Píše velmi zajímavý a přínosný blog, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o barvách a jejich kombinování.

Pražská typoložka ze salonu Top Image. Používá zatím pouze systém 12 barevných typů, ale dle zákaznic pracuje velmi individuálně, což je rozhodně dobře. Výsledný vzorkovník ideálních barev přizpůsobuje klientce na míru.

Pořad o úpravě vlasů výborné kadeřnice Blanky Haškové. Najdete v něm spoustu rad, triků, tipů a vychytávek. Vše je dobře vysvětlené i pro začátečnice.

Jste si jistá, že nosíte správnou velikost podprsenky? Zkuste jednoduchý kalkulátor, nebo si přečtěte, jak by měla správně zvolená velikost podprsenky vypadat a jaké efekty přináší.

Pokud se zajímáte o zdravé stravování, určitě navštivte blog Verči a Andy – dvou vystudovaných nutričních terapeutek (výživový poradce = až na výjimky amatér s kurzem, nutriční terapeut/specialista = člověk, který vystudoval výživu na lékařské fakultě). Dozvíte se tam spoustu zajímavých informací o jídle, ale také je blog plný velmi chutných a zdravých receptů.

Fashion blogerka, která ukazuje módu pro ženy, které mají nějaké ty křivky. Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc a chcete se hezky oblékat, určitě u ní najdete spoustu inspirujících modelů.

Asi jediná youtuberka, která se mi výrazněji vryla do paměti. Pokud umíte anglicky a alespoň trošku ovládáte líčení, mohly by se vám některé její rady hodit. Minimálně jsou velmi zajímavá její videa, ve kterých se pomocí líčení proměňuje v různé známé osobnosti.