Ultraviolet – barva roku 2018

27. 2. 2018

Dnes to bude jen stručná zpráva. Když už jste se rozhodla, že začnete měnit svůj zevnějšek a pustíte do svého šatníku svěží vítr, možná byste ráda zakomponovala také barvu roku 2018. Každý rok ji vyhlašuje společnost Pantone, která má na svědomí celosvětový „jazyk“ označování barev. Loňskému roku vládl velmi krásný a svěží odstín zelené pod názvem Greenery. Letos dostala prostor fialová. A podobně jako loni se jedná o čistou barvu, která potěší každého, kdo má rád veselejší odstíny.

Ultraviolet – barva roku 2018

Jen vás musím upozornit, že naše obchody obvykle tyto barvy roku ignorují. Celý loňsky rok jsem čekala na to, až se začne na pultech objevovat oblečení v odstínu Greenery, ale v podstatě jsem se nedočkala.

Tak uvidíme, jestli nás letos prodejci překvapí a ultrafialovou do svých kolekcí zakomponují.

Zatím můžete zkusit zapátrat ve svém šatníku. Třeba se vám podaří najít alespoň šátek v podobné barvě, který se vám bude hodit na jaře.

Jak zkombinovat ultrafialovou

Pro mě osobně ultrafialová úplně ideální odstín není, ale motivovalo mě to alespoň k tomu, abych si zase pořídila svůj zamilovaný parém, který báječně voní po fialkách.

Jak se vám barva letošního roku líbí? Záhlédla jste ji někde v obchodě? Máte doma v této barvě nějaký kousek oblečení? Můžeme o barvě roku diskutovat v komentářích.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Jak přežít letní odhalování?

Jak přežít letní odhalování?

Léto je občas pro některé z nás pěkným strašákem. Venku je horko a letní oblečení většinou odhaluje víc, než je pro nás komfortní. Zvlášť, pokud nás tíží nějaké to kilo navíc. Mám pro tebe ale dobrou zprávu! Nemusíš hubnout, dřít hodiny v posilovně, nebo navštívit...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.