Nový styl na novém webu

7. 3. 2018

Konečně se mi podařilo rozchodit nové webové stránky. Pro změnu jsem se rozhodla hned z několika důvodů. Jedním z ních bylo i to, že bych pro vás ráda vytvořila přívětivější prostředí než na blogspotu. Stránky mi běží teprve chviličku a jsem v procesu intenzivního upravování, nastavování, vylepšování, testování… Jestli tu najdete nějakou chybku, tak se omlouvám a prosím o pochopení.

Zároveň uvítám jakékoliv vaše přání nebo postřehy v komentářích.

Z nového webu mám velkou radost, ale je mi moc líto všech těch milých komentářů, které jste mi napsali na starém webu. Tak snad rozjodeme nové diskuze také tady.
Také vás musím poprosit, abyste se znovu přihlásili k odběru nových článků. Snad pro vás jinak bude přechod do nového prostředí bez potíží.

Nový článek už pro vás mám ale téměr nachystaný, takže se na něj brzy můžete těšit. Prozdradím, že se je bude jednat o článek na přání od jedné čtenářky. 🙂

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Dokud nic nezměníš, nic se nezmění!

Dokud nic nezměníš, nic se nezmění!

Nemůžeš být krásná, pokud o sobě neustále pochybuješ. Respektive nemůžeš být krásná sama pro sebe. Myslíš, že to nevadí? Že je důležité, abys byla krásná pro ostatní lidi? A jak zařídíš, aby tě ostatní krásnou viděli? Krása leží v očích toho, kdo se dívá. Ale každý...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.