Nový styl na novém webu

Konečně se mi podařilo rozchodit nové webové stránky. Pro změnu jsem se rozhodla hned z několika důvodů. Jedním z ních bylo i to, že bych pro vás ráda vytvořila přívětivější prostředí než na blogspotu. Stránky mi běží teprve chviličku a jsem v procesu intenzivního upravování, nastavování, vylepšování, testování… Jestli tu najdete nějakou chybku, tak se omlouvám a prosím o pochopení.

Zároveň uvítám jakékoliv vaše přání nebo postřehy v komentářích.

Z nového webu mám velkou radost, ale je mi moc líto všech těch milých komentářů, které jste mi napsali na starém webu. Tak snad rozjodeme nové diskuze také tady.
Také vás musím poprosit, abyste se znovu přihlásili k odběru nových článků. Snad pro vás jinak bude přechod do nového prostředí bez potíží.

Nový článek už pro vás mám ale téměr nachystaný, takže se na něj brzy můžete těšit. Prozdradím, že se je bude jednat o článek na přání od jedné čtenářky. 🙂

Komentáře: 2

  1. Je to moc hezké a oceňuju, že už nemusím při psaní komentáři potvrzovat, že nejsem robot 🙂 Doufám, že článek bude ještě dnes :))

  2. Děkuji, jsem ráda, že je to pro vás změna k lepšímu. Snad budou komentáře konečeně plně funkční, a tak spolu všechny budeme moct diskutovat. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..