Zářijová stylová výzva

Jak jsem minule slíbila, tak také plním. Poté, co jste byly skoro celé léto ochuzené o moje články, vám jako kompenzaci nabízím velkou stylovou výzvu. Léto je pomalu za námi, ačkoliv nás příroda i tak těší hezkým počasím, děti máme odvedené do školek a škol a přichází čas, kdy bychom měly zase jednou věnovat čas svému vzhledu.

(fashionservice.ru)

Sama vím, že teorie je věc jedna a praxe věc druhá. Sice víme, že bychom měly více dbát o svůj zevnějšek, plánujeme už týdny návštěvu kadeřnice a nákup nových bot, ale stále to odkládáme. Co s tím? Pojďme do toho spolu!

Po dobu dvou týdnů sem každý všední den přidám nějakou výzvu. Víkend vám nechám volný, protože je mi jasné, že v tomhle hezkém počasí stejně většinou vyrážíte na chalupu, na houby, na výlet… Začneme v pondělí 17.9. a končit budeme v pátek 28.9., takže ve finále půjde pouze o 10 malých výzev. Nemusíte se toho vůbec bát. Zatím mám pro vás připravené poměrně snadné úkoly, které byste měla zvládnout.

Pokud vás výzva bude bavit, můžeme si ji v budoucnu zase zopakovat a třeba i přitvrdit.

Na výzvu se nemusíte nijak připravovat. Bude stačit, když si připravíte odhodlání a chuť na sobě pracovat. Nový úkol se budu snažit zveřejnit hned brzy ráno, abyste na něj měly během dne dostatek času. Někdy to bude vyžadovat víc práce a někdy míň. Během dne se budu pak snažit přidat fotodokumentaci toho, jak se vedlo s úkolem mě. Snad vás nezklamu. Budu navíc ráda, když se s námi o výsledky svých úkolů podělíte v komentářích nebo v poradně.

Těšíte se? Já ano. 🙂

 

Úkoly výzvy

1. výzva: Zaměř se na obočí

2. výzva: Použij rtěnku

3. výzva: Zkus nový účes

4. výzva: Vyzkoušej novou kombinaci

5. výzva: Vyhoď to už

6. výzva: Kup si to

7. výzva: Najdi si svůj vzor

8. výzva: Udělej si manikúru

9. výzva: Vyjdi z vysoka

10. výzva: Hoď se do gala

Komentáře: 3

  1. Ahoj, já se těším moc! I když zároveň obávám náročnosti 😆. Pracuju z domova, takže momentálně by pro mě byla i výzva pokyn “převléct se z pyžama hned ráno, ne až odpoledne!”

  2. Ničeho se nebojte, děvčata. 🙂 Samozřejmě myslím na to, že všechny máme také nějaké povinosti. A samozřejmě vám nic nebrání některý z úkolů přesunout na jiný den. Třeba na některý víkendový. Nebo si výzvu splnit třeba o týden později. Navíc jsem vybírala úkoly, které třeba i souvisí s tím, co už jsme na blogu probraly a některé budou takové kreativnější, že si třeba samy budete moc vybrat, jak výzvu pojmete. A každý náročnější úkol bude vyvážen úkolem velmi snadným, který třeba zabere jen minutku. Stejně tak doprovodné info k výzvě bude jednou obsáhlejší a jindy stručnější. Jde mi spíš jen o to, abychom teď po létě věnovaly dva týdny sobě a svému vzhledu. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..