3. výzva: Zkus nový účes

V dnešní, v pořadí třetí, výzvě vám nechám volnou ruku. Vaším úkolem totiž je, abyste si vyzkoušela úplně nový účes. Něco, co jste ještě nikdy nezkusila. Nechám to čistě na vás, jak se k tomu postavíte. Můžete si zkusit najít nějaký tutoriál na youtube nebo si třeba jen dát do vlasů nějakou novou ozdobu, kterou normálně nenosíte. Fantazii se meze vůbec nekladou.

Záleží také na tom, jak dlouhé vlasy máte. Můžete zkusit třeba vlny s pomocí kulmy, zapletený cop, uhlazený culík, vyžehlené vlasy, nějaký zajímavý drdůlek. Prostě cokoliv vás napadne.

Pokud vás nic nenapadá, zkuste se inspirovat třeba v pořadu Blanky Haškové – Hairparáda.
A kdybyste si náhodou na nový účes netroufala, bude stačit i to, že svoje vlasy nějak hezky upravíte.

Nezapomínejte na to, že k úpravě vlasů se nármně hodí různé stylingové přípravky. Často slýchám od žen, že jim nejde udělat uhlazený culík a všude jim od hlavy trčí jemné vlásky. Ovšem to se děje každému, kdo nepoužil nějaký uhlazující přípravek – pastu, gel apod. Účesy je také dobré fixovat lakem, aby nám trošku vydržely.
Tématu stylingových přípravků určitě budeme věnovat nějaký článek, kde vás seznámím s produkty, které jsou mezi ženami oblíbené.

No a hlavně se nám nezapomeňte s novým účesem pochlubit v komentářích nebo v poradně.

Jak se dařilo mě

Tahle výzva pro mě nebyla úplně jednoduchá, protože jsem zvyklá si vlasy upravovat různým způsobem. Proto jsem se rozhodla zkusit nějaký poloformální účes, který bych mohla využít k uvolněnějším společenským událostem, nebo když potřebuju působit elegantně. Vznikl z toho tento ležérní něco jako drdol.

Účes byl i docela rychle hotový. Natočila jsem si vlasy kulmou a nanesla do nich stylingový pudr, který dodává objem. Potom už jsem jen udělala dva culíčky nad sebou a konce vlasů naaranžovala s pomocí pérek a zafixovala lakem.

A co vy? Povedl se vám nějaký zajímavý účes? Zkusila jste něco úplně nového a zjistila jste, že vám to sluší a budete se tak česat častěji? A mimochodem, kdy jste naposledy byla u kadeřnice? Není načase se k ní objednat? 🙂

Komentáře: 2

  1. Tak tuhle výzvu jsem si za posledních pár let splnila vrchovatou měrou. Dlouhé a předlouhé hodiny kojení a uspávání mého drobečka jsem si krátila sledováním tutorialů na youtube, takže jsem se konečně naučila zaplést si sama francouzský cop, rybí cop, drdol „french twist“, a nejrůznější další účesy. Na youtube mám nejraději tutorialy MakeupWearables Hairstyles, na českém streamu pak Blanku Haškovou s pořadem BlaHo.

  2. Blanka Haskova je skvela. Ja mam zkouknutou celou Hairparadu, tak se jeste vrhnu na BlaHo. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..