4. výzva: Vyzkoušej novou kombinaci

20. 9. 2018

Dnes budeme zase trošku kreativní a výzva vám dovolí popustit pořádně uzdu své fantazii.

Každá z nás má ve skříni méně či více kusů oblečení. Po čase většinou sklouzneme k tomu, že pořád dokola točíme osvědčené kombinace. Je to pro nás pohodlnější, protože nad výběrem oblečení nemusíme až tak moc přemýšlet. Dělám to také a mnohdy vytahuju dva kousky oblečení zcela automaticky. Prostě už je mám zažité tak, že patří k sobě.

(bustle.com)

Dnes to ale všechny uděláme jinak. Naším úkolem totiž bude, abychom vytvořily nějakou novou kombinaci, kterou jsme ještě neměly na sobě. Zkuste ke své oblíbené sukni top, který vás k ní ještě nikdy nenapadl. Vezměte si dnes k riflím třeba lodičky, když k nim jindy nosíte tenisky a stylizujte k tomu i zbytek vašeho outfitu. Záleží čistě na vás, co se vám povede objevit. A třeba dnes najdete novou kombinaci, která se stane vaší oblíbenou. Nebo těch kombinací vymyslíte i víc.

Pokud při vytváření nového outfitu tápete, držte se rad z článku Aby všechno ladilo. Dbejte na to, aby k sobě jednolivé kusy ladily barevně a stylově. Ale zároveň nezapomínejte, že pravidla jsou od toho, aby se občas porušovala. 😉

 

Jak se dařilo mě

Čekala jsem, že se s touto výzvou budu hodně prát. Můj šatník přeci jen nepraská ve švech a zas tak moc oblečení nemám. Přesto mě během chvíle zírání na jednotlivé kousky napadla nová kombinace.

Letní šaty s puntíkatou sukní a černým vrškem nosím moc ráda v horkém počasí. Jsou bavlněné, nemačkavé a hrozně pohodlné. Využila jsem toho, že je venku stále krásně teplo, avšak tropy už nás pomalu opustily. Přehodila jsem tedy přes šaty ještě košili, kterou běžně nosím k tmavě modrým nebo smetanovým kalhotám, když potřebuju trošku formálnější a elegantnější vzhled. Tentokrát jsem však košili v pase zavázala na uzel, obula baleríny, na záda hodila malý městský batůžek, učesala si ležérní cop a může se jít ven.

 

A jak se dařilo vám? Našla se nějaká nová kombinace? Dal vám úkol zabrat? Nebo to pro vás byla brnkačka?

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Definuj jednoduše základ svého stylu

Definuj jednoduše základ svého stylu

Hledáš svůj styl? Nevíš, na čem stavět svůj šatník? Máš pocit, že se ti líbí všechno a nic? Tak pojď začít hezky od začátku a popořadě. 🙂 V dnešním článku ti ukážu, jak si definovat to, na čem se tvůj styl zakládá. Právě to je na úplném začátku to nejdůležitější....

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.