5. výzva: Vyhoď to už

21. 9. 2018

Ve včerejší výzvě jste měla možnost přebrat svůj šatník. A dnešní výzva na to trošku naváže. Troufám si tvrdit, že každá z nás má ve skříni něco, co už by tam být prostě nemuselo. Je to třeba nějaký oblíbený kousek, který už se ale pomalu rozpadá. Sukně, kterou už jsme patnáct let nebyly schopné dopnout. Bunda, která už dekádu úspěšně odolává vašemu zbožnému přání, že třeba zase někdy bude v módě. Nebo třeba halenka, kterou jste si neuváženě koupila a teď ji nenosíte, protože se v ní necítíte dobře.

(ВашГород.ру)

Dnes je načase, abyste se podobných věcí zbavila. Ať je to jen jeden kousek nebo je jich víc. Dneska prostě půjde pryč všechno, co máte doma zbytečně.

Budete tak odvážné?

 

Jak se dařilo mě

Tyhle čistky šatníku dělám celkem pravidelně. Je o mě docela známo, že jsem docela pořádkumilovný člověk. Ovšem udržet si pořád ve skříni jsem se nikdy moc nenaučila. Takže vždycky, když už to v mé skříni začíná vypadat jako v hlavě schizofrenika, přistupuji k tvrdému zákroku a přeskládávám a třídím obsah celé skříně. A téměř vždy něco skončí v koši.

Navíc jsem asi před dvěma lety prošla obrozením šatníku, kdy jsem trošku překopala svůj styl a hlavně barvy, které nosím. Tehdy mi toho ve skříni zůstalo opravdu jen málo a za ty dva roky se to ani nějak drasticky nezaplnilo.

Přesto jsem dvě věci nakonec objevila. První je svetr, který se mi zalíbil v místním sekáči. Byl za pár korun a imponovala mi jeho barva. Ovšem jeho oversized střih ze mě ve vteřině opticky vykouzlí stokilovou kouli. Takže konečně šel z kola ven.

A druhým případem byly moje staré běžecké Adidasy. Naběhala jsem toho v nich fakt hodně a měla je ráda, ovšem už jsou dost prošláplé a vytahané, takže z nich mám pokaždé puchýř na palci. Pořád mi jich bylo líto, ale tentokrát jsem neznala slitování a putovaly ke kontejneru.

 

A co vy? Vytřídila jste něco?

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.