Stylový nový rok

31. 12. 2018

Rok 2018 se pomalu chýlí ke konci a nadešel ten správný čas, dát si nějaká novoroční předsevzetí. V našem případě především ta stylová. A protože když něco zveřejníte, je to závazek, rozhodla jsem se svoje novoroční předsevzetí vydat černé na bílém.

Zpět do velikosti 36

To je, řekla bych, taková klasika u mnoha lidí. Zhubnout. Já jsem si podobné předsevzetí nikdy moc nedávala, ale letos se mi nějakým záhadným způsobem podařilo přibrat asi 9 kg oproti loňsku. A je mi všechno malé! Proto už pád ní odolávám sladkému, snažím se hýbat víc než normálně (mezi svátky jsem si vyjela na kolo a dala 12 km procházku) a doufám, že jaro už oslavím aspoň o 5 kg lehčí. A hlavně chci být lehčí do prvního cyklistického závodu, ať se mi jede líp.

Pravidelná manikúra

Kážu vám tady v zářijové výzvě vodu a sama na to dlabu… Za celé svátky jsem si nebyla schopná nalakovat nehty a pilník na nehty jsem zašantročila bůhví kam. A zrovna je venku docela teplo, tak to ani neschovám do rukavic. Takže příští rok to vezmu fakt zodpovědně a prostě budu na manikúru víc dbát!

Piš, piš, piš!

Důležité předsevzetí na konec. Ráda bych víc psala. Vím, že mám občas výpadky a musíte na nový článek čekat dlouho. A že vás to štve. Mě by to taky štvalo. Takže slibuju, že se budu snažit psát víc pravidelně.


Vše dobré v roce 2019

No a nakonec chci vám všem popřát, aby byl pro vás rok 2019 rokem šťastným, abyste na něj rádi v budoucnu vzpomínali. Přeju vám, aby to byl zároveň rok stylový, aby si v něm každá žena připadala krásná a našla důvod pro to, aby na svém zevnějšku pracovala.

Děkuji vám za vaši přízeň, za to, že moje články čtete, píšete mi milé zprávy a komentáře a že máte vůli a zájem vypadat lépe. Vážím si toho, že si blog našel svoje pravidelné čtenářky a pokaždé se těším na vaši odezvu.

Doufám, že i v příštím roce si tu spolu užijeme příjemné chvilky u nových článků, popovídáme si v komentářích nebo na fóru a podpoříme se v naší dlouhé cestě, kdy jdeme stylu naproti. 🙂

Jaká novoroční předsevzetí máte vy?

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Jak přežít letní odhalování?

Jak přežít letní odhalování?

Léto je občas pro některé z nás pěkným strašákem. Venku je horko a letní oblečení většinou odhaluje víc, než je pro nás komfortní. Zvlášť, pokud nás tíží nějaké to kilo navíc. Mám pro tebe ale dobrou zprávu! Nemusíš hubnout, dřít hodiny v posilovně, nebo navštívit...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.