Komentáře: 3

 1. Wow, super článek! Zvlášť ta část s výstřihy a náušnicemi – to mě nikdy nenapadlo, jak to může fungovat. A že je efekt veliký!! Stejně tak jako u účesů – když člověk vidí ty příklady dobře vs. špatně vedle sebe… A ještě otázka: jak je to s oválným obličejem? Ten si může dovolit tvar výstřihu jakýkoli, resp. vybírat s ohledem na další proporce těla?
  A ještě k části s konturováním – můj osobní názor je ten, že je to super věc na focení, kdy na fotce opravdu vypadá, že ta tmavá místa na obličeji jsou stíny, a možná pak ještě na nějakém videu, kdy je člověk zabíraný zepředu. Ale při běžném nošení, zvlášť na denním světle, prostě ty hnědé fleky na obličeji nepůsobí jako stíny, ale jako hnědá kůže. Nedávno jsem viděla i několik publicistických videí s rozhovory, kdy sympatická a jindy velmi pěkná moderátorka měla na tvářích hnědé pruhy, a nosík tmavě hnědý jak permoník (zabíráno „civilní“ kamerou, na běžném denním světle).

 2. Prosím tě, já jsem ten tvůj příspěvek úplně přehlídla, promiň.
  Jsem ráda, že článek dobře posloužil, to mě moc těší! 🙂
  Oválný obličej to má opravdu v ledasčem jednodušší, ale u těch výstřihů mám docela vysledované, že by opravdu neměly příliš kopírovat tvar brady a dolní čelisti.
  S konturováním více méně souhlasím. Je to fajn na focení nebo třeba na večer do umělého osvětlení. Ale za bílého dne je to opravdu dost vidět. Pokud to má působit přirozeně, musí se to dělat velmi s citem. Proto radím používat spíš jen tmavší pudr, případně bronzer. Nevznikají tak ostré linie.

 3. Musím se přidat ke komentáři June, s těmi výstřihy mě to nikdy nenapadlo 🙂 Budu si muset vysledovat, co mi sluší a co ne. 🙂 Nikdy jsem se nad tvarem výstřihu nějak nepozastavovala, což byla asi to byla dost chyba 🙂 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..