Komentáře: 5

  1. Hm, tak to je trefa. Já se často bojim vyfiknout, protože nejsem ráda středem pozornosti, nízké sebevědomi kvůli nabraným kilům. Přesto se snažim o sebe pečovat a nezanedbávat se.

  2. Jo, to je článek o mě tohle. Přesně takhle přemýšlím a bojím se nějak líp oblíknout. Tak mě to docela donutilo se zamyslet.

  3. Ona právě ta péče o sebe může vést k lepšímu pocitu. A ten je dost zásadní. Pokud má žena ze sebe dobrý pocit, hned je pro ni snazší být třeba i středem té pozornosti.
    Já jsem nabraná kila hodně řešila po porodu dcery. Teď po synovi mi taky pořád ještě minimálně 10 kg zůstává nahoře, ale tolik mě to netrápí. Cítím se fajn, užívám si módu i tak a prostě tomu dávám čas. 🙂 Ale ono s příchodem jara a postupnéh „odhalování“ mě to asi bude nutit s těma zbylýma kilama zatočit… 😀

  4. Já jsem naopak po porodu zhubla tak o 3 velikosti, takže se konečně můžu oblékat krásně, i když pro někoho jsem jako matka na mateřské asi „overdressed“, ale co na tom. Mám postavu jakou jsem vždy chtěla, tak si to užívám. Ani ve 20 jsem nebyla tak odvážná co se týče oblečení, trendů apod., a to je mi skoro 40 🙂 Radši být fiflena, než zanedbaná mamina která už má „to svý jistý“.

    A se synem to mám stejně jako ty, musí počkat až se maminka upraví, zvykám ho od malička 😄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..