O co si napsat Ježíškovi: šperky yo_soy

18. 11. 2020

Minimalistické a zároveň zajímavé a výrazné šperky? Přesně takové vyrábí pod značkou yo_soy designerka Petra Zacpalová. Značka vznikla už v roce 2009, je k dostání online na eshopu, a také v různých obchodech v Česku i na Slovensku. V Brně také můžete navštívit Petřin showroom.

Minimalismus s neotřelým designem

Petra Zacpalová dává ve svých kolekcích přednost materiálům jako je akrylátové sklo, nerezová ocel nebo textil. Ráda si hraje s různým vrstvením nebo prosvítáním. Pravidelně přináší nové kolekce, ve kterých nabízí šperky v menších sériích.

S nadsázkou by se dalo říct, že se šperky yo_soy pomalu stávají mojí osobní značkou. Nesou v sobě totiž vše, co mám ráda – čistotu, zajímavý design, minimalismus, hru světla a stínu a osobitost. S podobným šperkem dodáte jednoduššímu oblečení šmrnc. Mám už kousky z několika kolekcí a ještě si dělám zálusk na kolekci Painted a další náhrdelník z kolekce Simple. 🙂

Značka yo_soy aktuálně nabízí na svém FB nebo eshopu cenově výhodné sety náhrdelníků a náušnic. Jeden ze setů jsem si pořídila i já. Učarovaly mi minimalistické náušnice a překládaný náhrdelník.

Šperky nosím především k jednoduššímu oblečení. Transparentní akrylátové sklo je skvělé v tom, že šperk dostane finální podobu podle toho, jakou barvu oblečení na sobě máte. Fantazii se ale meze nekladou a je jen na vás, jak šperky nakombinujete.

U náhrdelníků yo_soy mi také vyhovují textilní šňůrky, díky kterým můžu náhrdelníky zkracovat dle potřeby.

Jestli vám značka padla do oka stejně jako mě, nezapomeňte si napsat o nějaký kousek Ježíškovi. 🙂


yo_soy – Petra Zacpalová
eshop
facebook
instagram


PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Definuj jednoduše základ svého stylu

Definuj jednoduše základ svého stylu

Hledáš svůj styl? Nevíš, na čem stavět svůj šatník? Máš pocit, že se ti líbí všechno a nic? Tak pojď začít hezky od začátku a popořadě. 🙂 V dnešním článku ti ukážu, jak si definovat to, na čem se tvůj styl zakládá. Právě to je na úplném začátku to nejdůležitější....

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.