O co si napsat Ježíškovi: šperky yo_soy

18. 11. 2020

Minimalistické a zároveň zajímavé a výrazné šperky? Přesně takové vyrábí pod značkou yo_soy designerka Petra Zacpalová. Značka vznikla už v roce 2009, je k dostání online na eshopu, a také v různých obchodech v Česku i na Slovensku. V Brně také můžete navštívit Petřin showroom.

Minimalismus s neotřelým designem

Petra Zacpalová dává ve svých kolekcích přednost materiálům jako je akrylátové sklo, nerezová ocel nebo textil. Ráda si hraje s různým vrstvením nebo prosvítáním. Pravidelně přináší nové kolekce, ve kterých nabízí šperky v menších sériích.

S nadsázkou by se dalo říct, že se šperky yo_soy pomalu stávají mojí osobní značkou. Nesou v sobě totiž vše, co mám ráda – čistotu, zajímavý design, minimalismus, hru světla a stínu a osobitost. S podobným šperkem dodáte jednoduššímu oblečení šmrnc. Mám už kousky z několika kolekcí a ještě si dělám zálusk na kolekci Painted a další náhrdelník z kolekce Simple. 🙂

Značka yo_soy aktuálně nabízí na svém FB nebo eshopu cenově výhodné sety náhrdelníků a náušnic. Jeden ze setů jsem si pořídila i já. Učarovaly mi minimalistické náušnice a překládaný náhrdelník.

Šperky nosím především k jednoduššímu oblečení. Transparentní akrylátové sklo je skvělé v tom, že šperk dostane finální podobu podle toho, jakou barvu oblečení na sobě máte. Fantazii se ale meze nekladou a je jen na vás, jak šperky nakombinujete.

U náhrdelníků yo_soy mi také vyhovují textilní šňůrky, díky kterým můžu náhrdelníky zkracovat dle potřeby.

Jestli vám značka padla do oka stejně jako mě, nezapomeňte si napsat o nějaký kousek Ježíškovi. 🙂


yo_soy – Petra Zacpalová
eshop
facebook
instagram


PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.