O co si napsat Ježíškovi: Osobní konzultace stylu oblékání a tvaru postavy + soutěž o poukázku v hodnotě 2790 Kc!

10. 12. 2020

Alici zazvoní v sedm ráno budík. Za hodinku má být v práci. Dá si rychlou sprchu, uvaří si kávu a posnídá. Možná si i stihne přečíst ranní zprávy. Upraví si snadno vlasy, které má střižené do účesu, který ji sluší, během pěti minut se nalíčí a poté otevře skříň, aby se oblékla.

Ve skříni jí na ramínkách visí pár kousků oblečení z kvalitních materiálů. Všechno oblečení jde mezi sebou dobře kombinovat a perfektně jí střihově sedí. Alice sahá po své oblíbené hedvábné blůzce, vlněném svetru a kalhotách. Na poslední chvíli si všimne, že jsou kalhoty v jednom místě ušpiněné. Hází je tedy do koše na prádlo a vytáhne si ze skříně jiné, které k blůzce sedí stejně dobře, jako ty předchozí.

V předsíni si oblékne kabát, a protože ji dnes čeká hodně pochůzek, vybírá si boty bez podpatku. Ještě kabelku, šálu, rukavice a baret a může vyrazit do práce.

Alice se ještě zběžně podívá do zrcadla a usměje se na svůj odraz, který se jí moc líbí. Z domu odchází dobře naladěná, sebevědomá a s dobrým pocitem.

Má ještě celkem dost času, takže se cestou staví v pekárně pro čerstvý koláč na svačinu.


Zdá se vám tento příběh jako sci-fi? Říkáte si, že takové ráno nemáte absolutně šanci zažít? Vypadá to u vás spíš tak, že hodinu stojíte bezradně u skříně, přehrabujete se oblečením, které jste si nakoupila, ale nakonec nikdy nenosila, abyste nakonec opět skončila u trička a riflí, které nosíte neustále, ale sama sobě se v nich nelíbíte? Skončí to u vás tak, že odcházíte z domu naštvaná, ošíváte sebou v nepadnoucím oblečení a nechápete, jak to ta vaše protivná sousedka dělá, že vždycky vypadá tak šik? Potvora jedna…

Mám pro vás skvělou zprávu! Přesně takové ráno, jaké má každý den Alice, můžete zažívat také! Ať už se chystáte do práce, s dětmi ven (dobře, v tomto případě neručím za tu pohodovou ranní kávu a čtení zpráv), na nákup nebo jen na procházku.

A jak to udělat? Jednoduše si od Ježíška přejte dárkový poukaz na moji osobní konzultaci stylu oblékání a tvaru postavy.

Díky ní budete mít jednou provždy vyřešené, jaké oblečení si kupovat a jak ho kombinovat. Budete vědět, jaký účes nosit, jak se líčit a jaké barvy a střihy oblečení do svého šatníku vybírat. Pomohu vám najít svůj osobní styl, ve kterém se budete cítit dobře a sama sebou.

O poukázku v hodnotě 2790 Kc si může Ježíšek napsat na mail: hanka@gmail.com

A protože jsou ty Vánoce a já si vás, svých čtenářek, strašně moc vážím, mám pro vás dárek v podobě vánoční soutěže. Vyhrát můžete právě osobní konzultaci!

Soutěžit můžete buď na FB stránce Stylu naproti nebo na Instagramu Stylu naproti. A klidně se můžete zapojit na obou sociálních sítí a zvýšit tak svoji šanci na výhru. 🙂 Pravidla soutěže jsou na každé síti trošku jiná, tak si je určitě dobře přečtěte. Na vítězku se budu v příštím roce moc těšit!

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Dokud nic nezměníš, nic se nezmění!

Dokud nic nezměníš, nic se nezmění!

Nemůžeš být krásná, pokud o sobě neustále pochybuješ. Respektive nemůžeš být krásná sama pro sebe. Myslíš, že to nevadí? Že je důležité, abys byla krásná pro ostatní lidi? A jak zařídíš, aby tě ostatní krásnou viděli? Krása leží v očích toho, kdo se dívá. Ale každý...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.