Kavárna a coworkingové centrum COWORK:S Humpolec: místo, kam chodím ráda na kávu i pracovat

25. 3. 2021

Kam zajít v Humpolci na dobrou kávu nebo zákusek a posedět ve stylovém a příjemném prostředí? Já chodím do kavárny COWORK:S!

Dnes článek výjimečně nebude o stylu oblékání, jak jste zvyklé, i když styl úplně neopustíme. Tentokrát vám chci napsat o místě, které mám ráda, které pozvedlo život v našem malém Humpolci, a které ráda tímto článkem podpořím. A o místě, které je stylové svým krásným designem i nápaditým konceptem. Seznámím vás se svojí oblíbenou (nejen) kavárnou.

Na místě dnešní kavárny byla dřív prodejna nábytku. Téměř denně jsem tudy chodila na procházku s dětmi do nedalekého lesoparku. Když se prodejna začala měnit na kavárnu, zvědavě jsem nakukovala velkými okny dovnitř a sledovala, jak postupně vzniká útulný a designový interiér. Vůně čerstvé kávy mě pak brzy po otevření nalákala dovnitř a já si kavárnu rychle oblíbila.

Nedávno jsem hledala nějaký hezký interiér, kde by mohly vzniknout moje propagační fotky. A právě na COWORK:S jsem si hned vzpomněla. Provozovatelé kavárny byli tak vstřícní, že mi focení ve své kavárně mimo otevírací dobu umožnili.

Kavárna, coworkingové centrum, zázemí pro kulturu i bezobalový prodej na jednom místě

Celý koncept COWORK:S je mi blízký svojí filozofií, zaměřením na kulturu a sympatiemi k etickému prodeji. Takže až spolu budeme chtít zajít na kávu, nebo vás pozvu na nějaký seminář, určitě se potkáme právě tady! 🙂
Také se tu můžete stavit na kávu, až pojedete z mé konzultace. Zpracování prvních dojmů nad kvalitní kávou a sladkým dezertem je totiž k nezaplacení. 🙂

Pod názvem COWORK:S se skrývá nejen útulná kavárna, ale také coworkingové centrum a konferenční sál. Právě propojení kavárny, byznysu a umění mě na celém konceptu tolik nadchlo. Konferenční sál je možné si pronajmout pro vlastní soukromé i veřejné aktivity.

V kavárně navíc vaří skvělou fair trade kávu z Jižní Ameriky a mě osobně nejvíc lákají zákusky, koláče nebo i hořické trubičky, které kavárna nabízí v souladu s férovým prodejem.

Krásný a útulný interiér vytvořily architekty a sestry Monika Cihlářová a Iveta Čermáková. Kromě na pohled hezkého designu tu vítám možnost vybrat si, jestli mám náladu na trošku toho ruchu v otevřené části kavárny, nebo jestli si chci dopřát šálek kávy v ústraní a třeba i na pohodlném gaučíku.

Ke kavárně přiléhá „Rekreativní zahrada„, na kterou je možné kdykoliv zajít pohrát si s dětmi na obrovském pískovišti, a kde se pravidelně pořádají různé tvořivé dílny, koncerty a další kulturní akce. Při posezení na zahradě si navíc můžete dát kávu nebo něco jiného z kavárny a při akcích také občerstvení z „kontejneru“, který je na zahradě přistavený. Díky tomu je ve městě zase o něco veseleji. 🙂

Skvělý mi připadá také bezobalový prodej, o který kavárna nově rozšířila svoje služby. Líbí se mi, že většina surovin pochází od lokálních dodavatelů. Takže si tu koupím třeba ovesné vločky pro děti k snídani. V nabídce jsou také různé druhy mouky, luštěnin, zrnin, těstovin, rýží nebo kaší. K tomu také různá semínka a třtinový cukr nebo sůl.
Já už se moc těším na nabídku koření, sypaných čajů a kvalitní kávy. Bezobalový prodej je spolu s výdejním okýnkem kavárny otevřen i v této době.

Pokud si zrovna říkáte, že na nějaké posedávání na kafíčkách nemáte čas, tak vás třeba potěší, že je kavárna parádně vybavená k práci. Takže můžete spojit příjemné s užitečným. 🙂

Můžete si vzít notebook s sebou, pronajmout si konferenční sál (klidně i jen na několik hodin) nebo využít několika sdílených kanceláří v patře budovy. Možnosti jejich pronájmu najdete na webových stránkách centra.

Děkuji provozovatelům kavárny i jejím zaměstnancům za to, že mi ochotně umožnili pořízení fotografií do vlastního portfolia a přeju jim co nejvíc spokojených zákazníků.


COWOK:S Humpolec
Hradská 280, Humpolec (mapa)
e-mail: info@coworking-humpolec.cz
tel.: 704 814 084
facebook
www.coworkspolu.cz

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Jak přežít letní odhalování?

Jak přežít letní odhalování?

Léto je občas pro některé z nás pěkným strašákem. Venku je horko a letní oblečení většinou odhaluje víc, než je pro nás komfortní. Zvlášť, pokud nás tíží nějaké to kilo navíc. Mám pro tebe ale dobrou zprávu! Nemusíš hubnout, dřít hodiny v posilovně, nebo navštívit...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.