Video: různé variace outfitu pomocí doplňků

1. 7. 2021

Myslíte si, že je potřeba mít skříň plnou oblečení, abyste mohla vytvářet různé outfity? Tohle video vás možná přesvědčí o opaku. 🙂 Spolu se šperkařkou a designerkou Pavlínou Nilsson Grofovou jsme se rozhodly demonstrovat, že s pomocí doplňků lze z jednoho základního outfitu udělat různé stylové variace. A na pomoc jsme si vzaly její krásné šperky z nové kolekce Nordic Forest.


Moje variace outfitů

Já jsem si jako základní outfit zvolila jednoduchou bílou halenku košilového střihu a tmavě růžovou koženou pouzdrovou sukni.

V prvním případě jsem ji doplnila o černého křiváka, kotníkové boty a rafinované náušnice Huldra. Takový outfit je velmi ženský a hodí se třeba s kamarádkou na skleničku.

V druhé případě jsem základ doplnila klasickou džískou a světlými teniskami. Vznikl tak ležérní outfit na běžný den nebo pochůzky po městě. Proto jsem už zvolila jen decentní náušnice Linea Borealis.

Třetí outfit jsem doladila do elegantní a formální noty klasickým vypasovaným sakem a lodičkami. Takto oblečená můžu vyrazit na pohovor, na nějaké pracovní jednání nebo jinou formální příležitost. K outfitu se pak dobře hodil elegantní náhrdelník Lišejník.

Pavlíniny variace outfitů

Pavlína si jako základ zvolila světle modrý overal s jemným proužkem.

V prvním případě ho doplnila kratší džínovou bundičkou a converskami ve světle zeleném odstínu. K této kombinaci si vybrala prsten Fairy Ring.

Ve druhém případě overal doplnila lehkým pudrově růžovým přehozem a lodičkami ve stejném odstínu. Tato kombinace je velmi ženská a elegantní. Pavlína k tomu zvolila jako doplněk náhrdelník Frozen, který je elegantní a zároveň zajímavý díky tyrkysu.


Kde koupit šperky z videa?

Nejjednodušší je napsat Pavlíně přímo na mail: p.nilsson.grof@gmail.com
Šperky si můžete prohlédnout na jejím Facebooku nebo Instagramu.


Obsah videa

Jaká idea nás s Pavlínou spojuje – 0:50

Můj základní outfit – 2:04

  • První variace outfitu (na večeři s manželem, s kamarádkou na skleničku, apod.) – 2:25
  • Druhá variace outfitu (ležérní na pobíhání po městě) – 4:03
  • Třetí variace outfitu (elegantní například na pohovor a formální události) – 5:21

Pavlínin základní outfit – 6:36

  • První variace outfitu (ležérní kombinace) – 6:57
  • Druhá variace outfitu (elegantní) – 7:27

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

S Hankou na kafi

S Hankou na kafi

Každý týden vysílán živě na Facebooku v rámci mini pořadu S Hankou na kafi! V rámci toho krátkého živého vysílání odpovídám na dotazy, které mi chodí, nebo řeším aktuální módní témata. Pokud pro tebe není možné se vysílání účastnit živě, můžeš se vždy kouknout...

pokračovat ve čtení
Definuj jednoduše základ svého stylu

Definuj jednoduše základ svého stylu

Hledáš svůj styl? Nevíš, na čem stavět svůj šatník? Máš pocit, že se ti líbí všechno a nic? Tak pojď začít hezky od začátku a popořadě. 🙂 V dnešním článku ti ukážu, jak si definovat to, na čem se tvůj styl zakládá. Právě to je na úplném začátku to nejdůležitější....

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.