Už je to rok, co jsem se rozhodla být odvážná a udělat krok do neznáma. Jako by to bylo včera, co jsem držela v rozechvělých rukou čerstvě vytištěné papíry na živnostenském úřadě a tetelila se nadšením, že to fakt dělám!

Když jsem před více než třemi lety začala psát blog, brala jsem to jako odreagování od mateřských povinností a starostí. A hlavně jako zábavu a koníček. Potom mi ale začaly psát různé ženy svoje příběhy a děkovaly mi za pomoc. Ukázalo se, že mnohým z vás moje články pomáhají víc, než jsem si dokázala vůbec představit. Proto jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych mohla pomáhat ještě víc a začala hledat cestu k individuálním konzultacím.

A před rokem jsem si řekla, že prostě zavřu oči a skočím do toho. I když jsem měla tehdy teprve roční dítě, i když to pro mě znamenalo vystoupit v mnohém ze své komfortní zóny, i když jsem bojovala s imposter syndromem, bála se předsudků lidí a možná bojovala i sama se sebou – přeci jsem chtěla psát psychologické romány a věnovat se něčemu „intelektuálnějšímu“ než je móda. Ale skočila jsem a ani jednou jsem nelitovala.

Rok naplnění

Mám za sebou rok plný skvělých věcí. Neustále se něco nového učím, studuju různé módní principy a teorie, poznávám, jak fungují v praxi, a hledám srozumitelné cesty, jak svoje informace předat svým zákaznicím. A také jsem vymyslela vlastní systém stylových archetypů, který mi pomáhá objevit osobní styl mých klientek.

Ale hlavně jsem za ten rok poznala spoustu naprosto skvělých žen! Všechny do jedné byly neuvěřitelně milé, inspirující a krásné. I když to samy neviděly! Zjistila jsem, že jestli nás ženy něco spojuje, potom jsou to naše pochybnosti o nás samých. Pochybujeme o sobě všechny – a všechny zbytečně. Protože klišé „každá žena může být krásná“ jednoduše klišé není! Věřte mi, že je krásné sledovat, jak se pochybující žena na sebe najednou začne dívat úplně jinýma očima a je nadšená z toho, že jí to sluší a že ví, jak na to. A to je hlavní důvod, proč mě moje práce tak těší!

Poznání, jak to funguje v praxi

Překvapením pro mě ale bylo zjištění, že hlavním cílem pro ženy často není krása jako taková. Samozřejmě všechny chceme, aby nám to slušelo. Ale ještě o fous důležitější pro moje klientky je, aby to pro ně bylo jednoduché. Protože do teď s módou vlastně bojovaly, tápaly, nevěděly si často rady, načtené informace jim v praxi nefungovaly… A jakékoliv nákupy nebo i ranní oblékání pro ně znamenalo téměř utrpení. Všechny do jedné si přály, aby měly šatník, který pro ně bude jednoduchý. Ráno otevřou skříň, obléknou se a jdou… Hned z kraje jsem si uvědomila, že to je PRÁVĚ ONO!

Jsme mámy, pracujeme, staráme se o domácnost, máme své koníčky, povinnosti… Copak si některá z nás chce dělat z nakupování a módy koníček? Ne, my se prostě jen chceme slušivě obléknout a dál žít svůj život.

Proto se zaměřuju hlavně na to, aby se mé klientky dokázaly po konzultaci snadno obléknout, a aby byly schopné si v obchodech reálně něco koupit! Snažím se, aby výsledkem mojí práce bylo to, že se žena bude cítit sama sebou, bude jí to slušet, ale zároveň jí to nebude stát všechen volný čas.

Zaváděcí ceny končí

Už je to rok, co nabízím svoje konzultace Styl oblékání a tvar postavy. V osobní i online podobě. Ale také třeba asistované online nákupy nebo individuální konzultace.

Když jsem před rokem sestavovala ceník, říkala jsem, že ceny jsou zaváděcí a příznivé, abych odměnila svoje letité čtenářky a sledující. Přišlo jich ke mě hodně a bylo to skvělé.

Už je to rok, co držím zaváděcí ceny… 🙂 A teď přišel čas, kdy z nich udělám nezaváděcí. I to k tomu patří a já musím svoje služby zdražit.

Využijte poslední šanci

Protože se mi ale do toho zdražování vůbec nechce, ještě máte čas, pořídit si moje služby za stávající ceny. 🙂 Pokud si do konce roku 2021 objednáte moji konzultaci nebo si koupíte voucher, dostanete moje služby za cenu, která je v aktuálním ceníku. Platnost voucheru je do konce roku 2022, takže na sjednání termínu konzultace budete mít spoustu času. Počet voucherů (objednaných konzultací) je ovšem omezený, abych byla schopná vše termínově pokrýt. Proto raději příliš neotálejte. 🙂

Můžete si také přečíst reference mých klientek.

Nejste si jistá? Láká vás konzultace, ale máte strach? Přečtěte si nejčastější dotazy a obavy klientek.