Co vám přeju do roku 2022 a proč jsem vděčná roku 2021

31. 12. 2021

Roku 2021 jsem neskutečně vděčná! Hodně mi dal, něco vzal, občas to byla jízda, občas i pád. Konec roku skvělou příležitostí k malému bilancování. A o to se chci hrozně moc podělit s vámi – protože bez vás, bych tomu končícímu roku být vděčná nemohla. A také vám chci hlavně popřát do nového roku. 🙂

Můj malý seznam vděčnosti

V prvé řadě jsem hrozně vděčná za to, že jsme se na konci roku všichni sešli zdraví.

Potom cítím velký vděk za všechny ty zkušenosti, které jsem během roku sesbírala. Třeba jak zároveň držet dítě, aby mi lihovkou nepopsalo gauč, a vyřizovat telefonát se zákaznicí. (Ráda bych řekla, že je to taková vtipná metafora pro vykreslení matky, co se snaží podnikat. Ale bohužel je to doslovná zkušenost… A je jich víc. Pokaždé s jinými rekvizitami…)

Jsem vděčná svému synovi, že hýří energií a udržuje mě tak v kondici a ve střehu.

Jsem vděčná dceři, že mě učí pracovat na svém vnitřním klidu (neptejte se, jestli úspěšně).

Také jsem neskutečně ráda, že jsou české úřady tak komplikované, že se díky nim naučíte spoustu věcí. A všechny věci kolem daní natolik těžké, že se účetní nemusí bát o svoji práci.

Ale teď vážně…

Jsem hrozně moc vděčná za celou tuhle příležitost dělat něco, co mě baví, a zároveň tím někomu pomáhat. Když jsem před pár lety začala psát jen tak pro radost blog, vůbec by mě nenapadlo, že mě to dovede až k vlastní praxi stylistky, a že tak budu díky tomu potkávat tolik skvělých holek na svých konzultacích stylu.

Občas to byla fakt jízda a oříšek skloubit s mateřskými povinnostmi. Ale každá moje spokojená zákaznice je pro mě obrovskou odměnou a zároveň hnacím motorem.

A nesmírně si vážím toho, že mám tolik čtenářek, tolik sledujících a tolik lidí kolem sebe, kteří mě na mojí cestě podporují. Abych já mohla podporovat vás, když jdete svému STYLU NAPROTI.

Takže jsem moc vděčná za vás za všechny. Vážím si nekonečně moc toho, že jste se mnou.


Moje milé, přeju vám, ať máte co nejpohodovější a nejkrásnější rok 2022, a dostanete od něj spoustu radosti a zkušeností, za které mu budete moct být vděčné. Žijte tak, jak chcete žít a hlavně buďte spokojené. Protože to vám sluší ze všeho nejvíc. 🙂


PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.