Chcete se vyhnout podpatkům a přesto mít v sukni nekonečně dlouhé nohy? Pomohou vám 3 jednoduché tipy.

12. 5. 2022

K sukni jedině lodičky? To už dávno neplatí! Naopak můžete během teplých jarních dní docílit kombinací sukně a lodiček nechtěné usedlosti. Navíc pokud potřebujete během dne hodně chodit a vyhovují vám spíš boty bez podpatku, uvítáte informaci, že i tak můžete mít zdánlivě gazelí nohy. 🙂 Ukážu vám 3 tipy, kterých když se budete držet, nemusíte se bát nechtěného zkrácení nohou ani v botách s rovnou podrážkou.

1. Odhalené nárty

Pokud si chcete opticky prodloužit nohy, odhalte svoje nárty. Ať už v balerínkách, slip-on botách, nebo sandálkách. Tím, že odhalíte kus chodidla, protáhnete svoje nohy o pár centimetrů.

Černé baleríny Apple of Eden
Růžové slip-on Aldo
Červené sandály Mustang

2. Boty do špičky

Špičaté boty prodlužují na rozdíl od kulaté nebo hranaté špičky nohu. Pokud chcete zvolit k sukni třeba baleríny, vyberte si ty, které jsou alespoň trošku do špičky a ty kulaté nechte raději doma.

Šedé baleríny Marco Tozzi
Černé boty Aldo
Bílé baleríny Tamaris

3. Vyšší podrážka

Dobré je také to, když se člověk pomyslně „odlepí“ od země. Boty s příliš tenkou podrážkou nejen, že nejsou vůbec pohodlné, protože v nich ucítíte každý kamínek, ale navíc opticky zkracují nohy. Naopak boty, které mají alespoň centimetr vysokou podrážku, případně boty na platformě, vás odlepí od země a vaše nohy tak budou působit delším dojmem.

Hnědé sandály Tamaris
Černé sandály Tamaris
Šedé sandály Tamaris

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.