Místo s originální módou i nový prostor pro mé konzultace. Seznamte se s butikem Nela Marrone.

15. 11. 2022

Své klientky od teď budu vítat na krásném místě, kde se budou cítit jako doma. A ještě budou obklopené krásnou, originální módou italské značky Rinascimento. Pojďte se mnou na prohlídku nového butiku Nela Marrone u nás v Humpolci, na jehož slavnostní otevření jsem nedávno byla pozvána. Sseznamte se s krásným, výjimečným prostorem, kam budu od teď zvát své klientky na svoji osobní konzultaci, na kterou si teď navíc můžete pořídit i vánoční poukázku. 🙂

Italská značka pro náročné

Značka Rinascimento se zaměřuje na výraznější a velmi zajímavé kousky oblečení, které mohou oživit váš šatník. Jsem moc ráda, že se tento krásný butik v Humpolci otevřel a z jeho majitelky Nely Svobodové mám pocit, že se jedná o její miminko, o které se chce starat s láskou. Stejně jako o své zákaznice, ke kterým přistupuje s velkým respektem.

Klidné a krásné místo s teplem domova

Nela si dala při zařizování butiku velmi záležet a obchod nejenže vám nabídne krásné oblečení, ale ještě na vás dýchne domácí pohodou. Proto jsem moc ráda, že jsem dostala možnost zvát si sem v době, kdy je obchod zavřený, svoje zákaznice na konzultaci Styl oblékání a tvar postavy.

Co vám obchod na konzultaci nabídne?

  • Krásné a příjemné prostředí.
  • Soukromí – butik bude vždy veřejnosti zavřený a budeme tu pouze spolu.
  • Možnost vyzkoušet si vše, co spolu budeme probírat, také v praxi.
  • Pokud se vám nějaké oblečení zalíbí, můžete si ho také koupit. Ale není to rozhodně podmínka, nikdo vás do toho nebude nutit a ani se to od vás neočekává!

Co získáte konzultací Styl oblékání a tvar postavy?

  • Už nebudete svádět boj se svojí skříní. Budete vědět, co vám sluší a proč a jaké oblečení si v obchodě vybírat.
  • Budete vědět, v jakém oblečení se budete cítit skvěle a co přesně v módě hledáte, abyste mohla být sama sebou.
  • Ulehčíte si nákupy oblečení, ale také ranní oblékání.

Ale nejvíc se dozvíte v rozhovoru s mojí klientkou Katkou, kde jsem ji vyzpovídala, jak se cítila před konzultací, jaké byly její potíže, čeho se bála a co jí moje konzultace přinesla.

Pořiďte si dárkovou poukázku

Na osobní konzultaci si můžete také pořídit vánoční poukázku. Pro sebe nebo pro své blízké ženy. Stačí kliknout na tento odkaz, nebo mi napsat na mail hanka@stylunaproti.cz

Chcete se do butiku podívat?

Butik Nela Marrone je otevřený celý den v úterý, čtvrtek a pátek. V pondělí, středu a o víkendech je možné domluvit si soukromou návštěvu přímo s Nelou. Nebo se mnou na konzultaci. 🙂

Pokud byste měli ke konzultaci se mnou nebo k butiku a značce Rinascimento jakékoliv dotazy, určitě mi napište. Na vaše dotazy a postřehy se budu těšit také v diskuzní FB skupině.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.