Chceš, aby pro tebe bylo oblékání jednoduché? Pomůžu ti vytřídit šatník.

24. 1. 2023

Náš šatník vůbec nemusí být špatný! Někdy jen nemusíme plně využívat jeho potenciál. Proč? Protože se na něj díváme pořád těma svýma, často zaujatýma, očima. Jaká je nejčastější věta, kteoru slyším od svých zákaznic? No vidíš, to mě vůbec nenapadlo! A slyším ji při různých příležitostech. Ať už jim navrhuju nové kombinace oblečení, radím jim, co si mají do šatníku dokoupit, nebo jim naopak navrhuju, co už by měly raději vyřadit. Nezaujatý člověk, který se na náš šatník podívá objektivně a také z pozice odborníka, nám může pomoct k tomu, abychom ze svého šatníku vytřískaly maximum.

 

Jak byla Monika otrávená vždy, když otevřela skříň…

Když za mnou přijela moje klientka Monika, zeptala jsem se jí, jaké jsou její největší trable se šatníkem.
-Hani, kdykoliv otevřu skříň, jsem neskutečně otrávená! Vykřikla a vypadala opravdu zoufale. Její odpověď mě ale nijak nešokovala, protože ji slýchám celkem často. 🙂
-A z čeho přesně jsi otrávená? Ptala jsem se jí dál.
-Nevím, ze všeho. Otevřu skříň, tam je milion hader, já na to koukám a prostě nevím. Tak pořád dokola točím dvě halenky a jedny kalhoty, a zbytek bych nejradši vyházela. Ale je mi to líto. Ale já fakt vůbec netuším, co s tím. Podle mě se mi nic k ničemu nehodí a vlastně ani nevím, jestli se mi to líbí.

O dvě a půl hodiny později Monika odcházela celá rozzářená. V šatníku jí sice pár kousků zmizelo, protože jsme došly k tomu, že to nebude úplně to pravé pro ni, nebo už jí některé oblečení bylo malé, ale stále jí tam toho zůstávalo dost na to, aby měla co na sebe. Největší rozdíl byl ale v tom, že teď už věděla, co s tím oblečením dělat, jak ho nosit. Sestavila jsem jí několik outfitů, ukázala jí různé možnosti a doporučila jí, aby si dokoupila několik různých basic kousků v neutrálních barvách, protože jí tam velmi chyběly. U věcí, u kterých si nebyla jistá, jestli se jí líbí, jsme zkusily najít možnost, jak je nakombinovat tak, aby jí to vyhovovalo. A tam, kde jsme žádnou možnost nenašly, jsme oblečení prostě poslaly do světa. 🙂 Takže už jí skříň nepřetékala oblečením, ale zároveň neměla pocit, že nemá co na sebe.

 

Jaké bylo další Moničino ráno?

To mi od ní přišlo ve zprávě, která mi udělala velkou radost!
Hani, tak jsem dneska otevřela skříň a poprvé za spoustu let jsem nebyla otrávená! 😀 Naopak jsem najednou měla tolik možností! Tak jsem prostě koukla ven, jaký je tam počasí a podle toho si vybrala jeden z těch outfitů, který jsi mi sestavila. Takhle rychle jsem se neoblékla ani nepamatuju. 🙂 Moc ti dekuju!

 

Třídění a konzultace šatníku

Chceš mít také tak skvělý pocit ze svého šatníku, jako měla nakonec Monika? Přála by sis, aby ti tvůj šatník sloužil dobře, abys měla vždy co na sebe a nemusela při oblékání příliš přemýšlet? I tobě teď můžu pomoct. 🙂

Nově jsem své služby rozšířila o třídění a konzultaci šatníku!

 

Jak konzultace probíhá?

Sejdeme se spolu v butiku Nela Marrone v Humpolci. Dovezeš si svoje oblečení a já ho s tebou projdu. Společně vytřídíme to, co se ti do šatníku už nehodí, ukážu ti různé možnosti kombinování tvého oblečení a sestavím ti konkrétní outfity. Také ti doporučím, co si do šatníku ještě pořídit, aby ti co nejlépe fungoval.

Pokud bydlíš přibližně hodinku cesty od Humpolce, můžu po domluvě přijet i já k tobě domů. Případně je možné domluvit se individuálně také na online formě této konzultace.

 

Co konzultací získáš?

  • v šatníku budeš mít pouze oblečení, které se ti opravdu hodí
  • vytřídíš si kousky, které máš v šatníku zbytečně
  • najdeš nové kombinace svého oblečení
  • budeš mít ode mě hotové outfity, o které se můžeš opřít
  • odneseš si také nákupní seznam toho, co by sis mohla do šatníku doplnit

 

Chceš se na konzultaci objednat?

Stačí napsat mi na mail hanka@stylunaproti.cz. Napiš mi i v případě, že váháš, jestli je služba pro tebe vhodná a jestli ti něco přinese. Ráda to s tebou proberu, protože je pro mě důležité hlavně to, abys byla spokojená.

 

 

 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.