Najdi svůj osobní styl a získej šatník, po kterém jsi vždy toužila

21. 2. 2023

Kdykoliv se podíváš do své skříně, říkáš si, že je všechno špatně. Nemáš co na sebe, ale zároveň tě děsí nákupy oblečení, protože prostě nevíš, co si v těch přeplněných obchodech vybrat. Studuješ různé poučky a doporučení, ale i když se jich držíš, stejně nedocházíš k cíli, jaký si přeješ. Naopak tě to začíná všechno unavovat, protože ti oblékání přijde hrozně složité. Chtěla bys, abys v oblečení měla pocit, že jsi to opravdu ty a že k tobě patří. Ale pořád spíš cítíš, že chodíš v šatech někoho jiného.

 

Příběhy ze života

Potom jsi možná trošku jako Evča, která se snažila dlouho oblékat „poučkově správně“, ale přišla si hrozně usedlá, zdálo se jí, že jí chybí ten správný šmrnc, a celkově svoje oblečení spíš nesnášela. Když se jí ale podařilo vybudovat vlastní osobní styl, vše se změnilo.

„Skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování a pouček, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. Ale podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet! Teď je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které se nelíbí všem, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.“

Nebo jsi možná ve stejné fázi jako Hanka, která se tak bála, že udělá při oblékání chybu, že si na sebe mnohdy ani nic nekoupila, protože nechtěla, aby to bylo špatně. Byla ztracená ve všech teoriích a v praxi pořád tápala. Až objevila můj online kurz.

„Říkala jsem si, že je na internetu tolik rad a informací (jak oblékat postavu podle jejího tvaru, co nikdy nenosit, co nesmí chybět v šatníku), že už prostě žádné další nové informace ani nechci slyšet, protože je všechny znám, a je to stejně všechno k ničemu. Tvůj kurz byl ale úplně jiný a úplně výjimečný. Bylo to o tom, co ty chceš, jak ty se cítíš, co se tobě líbí a co máš ráda.

A nebo jsi možná jako Jarka, která měla skříň plnou k prasknutí, ale vlastně moc nevěděla, co s čím kombinovat a spoustu věcí v šatníku ani nenosila, a celkově s ním neuměla příliš pracovat.

„V kurzu jsem se o sobě dozvěděla věci, které jsem do té doby netušila. Třeba to, jak mě vnímá člověk, který mě nikdy v životě neviděl. Překvapilo mě, že mám doma ve skříni nějaké věci, co by mi mohly slušet. Nebo že se dají tak zkombinovat, že by to byl můj styl. Takhle jsem se na svůj šatník dřív vůbec nedívala. Zároveň to byl pro mě impuls vyhodit vše, co nenosím, a nosit ani nechci.

 

Různé problémy, ale stejné řešení

Každá z těchto žen řešila v oblékání něco maličko jiného. Ale všechny spojuje to samé. Absolvovaly můj online kurz Najdi svůj osobní styl během 4 týdnů, a všem pomohl k oblečení, ve kterém se cítí dobře, které k nim patří a k tomu, že lépe chápou, jak spolu věci kombinovat, aby výsledek odrážel jejich osobnost.

 

Co všechno teď můžeš získat

V pondělí 27. 2. 2023 opět startuje kurz Najdi svůj osobní styl během 4 týdnů. V čem ti může pomoct? Zamyslíš se do hloubky sama nad sebou a tím, co v módě potřebuješ, jak by tvůj styl oblékání měl vypadat a co je pro tebe stěžejní, aby ses mohla v oblečení dobře cítit. Rozklíčuješ, jaké stylové archetypy tvůj osobní styl ovlivňují. Ale především budeš mít na konci kurzu hotové 2-3 nové outfity, které budou odpovídat tvému osobnímu stylu, a ty je tak budeš mít v šatníku jako inspiraci  a takovou jistotu.

Ke kurzu mám pro tebe ale hned několik bonusů!

 

1. Mini-kurz Nauč se správně nosit barvy

Po skončení hlavního kurzu se ti zpřístupní mini-kurz, ve kterém tě provedu světem barev a ukážu ti, jak je správně nosit. Dozvíš se, podle čeho si barvy vybírat, jak je k sobě ladit, a také zajímavé informace o psychologii barev. Na kurzu jsem totiž spolupracovala s grafičkou a byznys koučkou Kamilou Šestákovou.

 

2. Online konzultace outfitů

Prvních 10 přihlášených získá také online konzultaci outfitů, které si vytvoří během kurzu. Spojíme se spolu přes web kameru a povíme si spolu, jestli jsou outfity v pořádku po stylingové stránce a jestli by šly případně ještě nějak vylepšit.

 

3. Přehled nadčasových kousků oblečení

Protože se nám v šatníku hodí také univerzální, nadčasové kousky, mám pro tebe připravený jejich praktický přehled.

Chci vědět o kurzu víc

 

Nejsi si jistá, jestli je to pro tebe to pravé? Připoj se dnes ve 20 hodin na webinář 3 velké chyby, které v oblékání dělají i ty nejstylovější ženy. Na něm spolu budeme některá z těchto témat probírat. Stačí se k němu přihlásit přes formulář:

Budu se na tebe moc těšit, a pokud bys měla jakékoliv dotazy, určitě mi napiš na hanka@stylunaproti.cz

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.