Pusť si do šatníku barvy. Kdy jindy, než na jaře?

14. 3. 2023

Vysvitlo nám slunce a módní šeď ulic najednou přestává dávat smysl. 🙂 Taky to tak cítíš? Je to přirozené, s příchodem krásného počasí a teplých slunečních paprsků máme obvykle chuť, pustit si trošku radosti a veselí také do šatníku. A jak to udělat líp než s barvami? Pojďme se dnes podívat, jak nám mohou barvy naše outfity prozářit.

 

Neutrální barvy – důležitý základ, ale také nuda a šeď

Bez neutrálních barev (bílá, černá, šedá a béžová) se neobejdeme. Dobře se kombinují, hodí se ke všemu, potřebujeme je jako základ našeho šatníku, ale také mohou působit nudně. Přirozeně k nim tíhneme hodně v zimních měsících, zejména k černé nebo tmavé šedé. S jarem se to ale může změnit a mohou nám začít připadat příliš „smutné“. 🙂

 

 

Rozzářený šatník

Mnohdy stačí, když si do šatníku pustíme aspoň trošku barev. Stačí jeden kousek ve výraznější barvě a už je výsledný dojem mnohem veselejší. A někdy bohatě stačí, když je barva pouze na nějakém doplňku nebo akcentu. Záleží jen na nás, který odstín je našemu srdci a osobnosti nejmilejší.

 

Když se toho nebojíme

Ale samozřejmě můžeme být i odvážnější a kombinovat barev víc. Má to svá pravidla, aby to fungovalo a působilo sladěně, ale když se nám to povede, může stát výsledek opravdu za to! Pokud je tvoje osobnost dostatečně expresivní, energická a veselá, určitě ti ve vícebarevných outfitech bude dobře.

 

 

Umravněná podoba

Máš pocit, že už je to na tebe moc velká divočina? Barevné kombinace nemusí být nutně zářivé. Mohou mít i umravněnější, tlumenější podobu. I tak nám ale dokáží projasnit den. 🙂

 

Chceš do svého šatníku zkusit barvy zapojit? Nejsi si jistá, jaká barevná kombinace bude vypadat dobře? Stáhni si zdarma e-book, kde se seznámíš s pěti zajímavými barevnými kombinacemi, které jsou podle mě velmi šik. Abys to neměla na začátek příliš těžké, vybírala jsem do něj kombinace s neutrálními barvami. 🙂

Stačí zadat svůj mail do tohoto formuláře. Přijde ti mail, kde je potřeba potvrdit svůj odběr, a poté už můžeš vyhlížet mail s e-bookem.

Souhlasíte se zpracováním svých údajů. Zároveň se stanete odběrateli upozornění na nový článek a mého "velmi občasného občasníku". :)

 

Jak to s barvami máš? Jsou součástí tvého šatníku? Budu se těšit na tvé postřehy a sdílení ve FB skupině.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.