Kdy jsme zapomněly na to, že jsme krásné?

16. 5. 2023

„Moc ti to sluší!“ Řekla jsem své sedmileté dcerce, když se ráno prohlížela v zrcadle v novém tričku. „Já vím.“ Odvětila suše a dál se nadšeně usmívala na svůj odraz v zcadle. Potom ještě prohodila, že radši půjde bez kšiltovky, protože by si moc uplácla vlasy, a sebevědomě vyrazila do školy.

A já jsem si říkala, kdy jsme tohle my dospělé ženy ztratily. Kam se podělo naše přirozené sebevědomí?

A tak jsem pro tebe připravila 3 jednoduché tipy, jak si svoje sebevědomí zvýšit. Můžeš si ho stáhnout ZDARMA! 🙂

 

Stáhnout e-book zdarma

Souhlasíš se zpracováním svých údajů. Zároveň se staneš odběratelkou upozornění na nový článek a mého "velmi občasného občasníku", kde se vždy dozvíš něco navíc :)

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

S Hankou na kafi

S Hankou na kafi

Každý týden vysílán živě na Facebooku v rámci mini pořadu S Hankou na kafi! V rámci toho krátkého živého vysílání odpovídám na dotazy, které mi chodí, nebo řeším aktuální módní témata. Pokud pro tebe není možné se vysílání účastnit živě, můžeš se vždy kouknout...

pokračovat ve čtení
Nebuď přízrakem vlastního mládí!

Nebuď přízrakem vlastního mládí!

Oblékáš se posledních 20 let více méně stejně? Potom je tenhle článek možná právě pro tebe! Námětem k tomuhle článku se mi kdysi stala paní, kterou jsem náhodně zahlédla, když jsem projížděla na kole jednou vesnicí. Donutilo mě přemýšlet, proč některé upravené ženy,...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.