Jsou to jenom boty – říkají ti, kteří si dobrovolně kazí celý outfit.

31. 10. 2023

Špatný výběr bot může absolutně pokazit dojem z jinak povedeného outfitu. I když by se nám mohlo zdát, že boty jsou až u země a tam lidi moc nekoukají, opak je pravdou! Na tom, jaké boty máš, velmi záleží. A vůbec nejde o to, kolik stály, jaká je to značka, nebo jak dlouho už je nosíš

Když boty pokazí outfit

I když se někdy oblékneme opravdu hezky, můžeme celkový dojem „zabít“ výběrem bot. Přitom by stačilo tak málo. Kaley Cuoco na fotce úplně vlevo si mohla obout třeba balerínky nebo sandálky a výsledek by byl úplně jiný. Stejně tak spodní fotografie uprostřed by působila lépe, kdyby měla modelka nějaké jemnější boty než tyto „galoše“. No a mohutné tenisky k elegantnímu oblečení jsou sice možná trendy, ale podle mě esteticky nikdy parádu neudělají.

Když boty outfit doplní i povznesou

Krásné však je, když boty dokáží outfit krásně doplnit nebo mu dokonce dodat ten správný šmrnc. Stačí se držet několika pravidel a nemůžete šlápnout vedle.

Nevíš, jak na to? Je pro tebe výběr bot často velkým oříškem?

Aktuálně můžeš zjistit, jak správně nosit zimní boty k různému oblečení tak, abys celkový dojem nepokazila. Je to skvělá příležitost nachystat se na zimu pěkně s předstihem, aby tě nic nepřekvapilo. 🙂 Ostatně obchody mají aktuálně v nabídce nové kolekce zimních bot a je načase, vyrazit na nákupy.

Jak nosit zimní boty s různým oblečením a nezkazit si outfit!

V tomto workshopu najdeš všechna stylingová pravidla, která bys při výběru zimních bot měla zohlednit. Workshop Jak nosit zimní boty s různým oblečením a nekazit si outfit! ti zabere 40 minut. Po jeho skončení už nebudeš tápat, jaké boty si obout, zjistíš, jaké jsou typy zimních bot, k čemu se hodí a k čemu už ne. Také jak sladit boty barevně, stylově, i to, jakou roli při výběru bot hraje délka a typ kalhot a sukní.

Součástí workshopu je přístup do speciální FB skupiny, kde ti budu odpovídat na tvoje dotazy, a kde se můžete vzájemně poradit a podpořit s ostatními.

Přečtu si o workshopu víc

Prodej workshopu končí 12. 11. 2023 o půlnoci.

Budu se na tebe moc těšit! 🙂

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Definuj jednoduše základ svého stylu

Definuj jednoduše základ svého stylu

Hledáš svůj styl? Nevíš, na čem stavět svůj šatník? Máš pocit, že se ti líbí všechno a nic? Tak pojď začít hezky od začátku a popořadě. 🙂 V dnešním článku ti ukážu, jak si definovat to, na čem se tvůj styl zakládá. Právě to je na úplném začátku to nejdůležitější....

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.