Chceš vypadat vždy upraveně? Věnuj pozornost detailům!

7. 5. 2024
Jak to jen dělá, že vždycky vypadá tak úžasně? Určitě máš ve svém okolí nějakou ženu nebo dívku, která vypadá neustále dobře a upraveně. Přemýšlela jsi někdy, čím to je? Není přece nijak zvlášť zajímavě oblečená, není to typická „fiflena“, nemáš z ní pocit, že tráví v koupelně celé dny, přesto budí dojem, že snad nemá žádnou chybu. A ty si vedle ní pořád připadáš tak nějak humpolácky a jako trhan. Chceš být jako ona a působit stále upraveně? Řešení samozřejmě existuje. 🙂 Je potřeba věnovat pozornost detailům!

Pečuj o sebe

Úplným základem je péče sama o sebe. Věnuj si čas. Po sprše používej hydratační mléko, udržuj svoje obočí upravené, pravidelně depiluj vše, co je potřeba, umývej si vlasy tak, jak je opravdu potřeba, používej parfém, lakuj si nehty na rukou i nohou. Věř, že i bezbarvý lak může mít velký efekt. Jednoduše si ale pravidelně najdi čas sama pro sebe a pro péči o svoje tělo z vnějšku.


Vždy upravené vlasy

Upravené vlasy mají velkou moc. Ne vždy máme čas pracně je upravovat, ale i tady pomohou malé detaily. Když nestíháš víc než culík, alespoň třeba omotej gumičku pramínkem vlasů. Když si uděláš z neposlušných vlasů drdol, spusť si do obličeje pár pramínků vlasů a ty uprav třeba kulmou, aby držely správný tvar. Nezabere ti to moc času a výsledek je zároveň velmi výrazný.Oblečení ve formě

Tvoje oblečení by nemělo nést žádné stopy nošení. Jakmile začne žmolkovatět, blednout, vytahá se, nedej bože proděraví, nenos ho. Také by mělo být vždy nezmačkané, ideálně pečlivě vyžehlené. (Taky nesnáším žehlení…) Důležité je i to, aby ti řádně sedělo – nebylo ti velké, malé a aby opravdu všude dobře sedělo. Čisté oblečení je absolutní samozřejmostí.

Doplňky

Doplňky mají velkou sílu. Díky doplňkům hned působíš dojmem, že jsi svému vzhledu věnovala pozornost. I jemný náhrdelník ve výstřihu košile nebo náramek na ruce může mít velký efekt. Zkusit můžeš i malý hedvábný šátek uvázaný na kabelce, řetízek na noze nebo třeba brož na klopě kabátu či saka. Pamatuj, že i zdánlivá drobnost ovlivňuje výsledný dojem.

 

Věř, že když o sebe budeš pečovat a uděláš občas něco málo navíc, bude to ve výsledku znatelná změna. A po nějaké době se to pro tebe stane přirozené.

Máš nějaké vlastní tipy, jak působit upraveně? Nebo máš tendenci všechno zmíněné považovat za zbytečné? Dělá ti něco z toho problémy? Budu se moc těšit, že si o tom popovídáme v naší FB skupině.  

Použité foto: Pinterest.com

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Chceš, aby pro tebe oblékání byla hračka?

Chceš, aby pro tebe oblékání byla hračka?

Ráno otevřeš skříň, sáhneš pro několik kousků oblečení, oblékneš je, podíváš se do zrcadla a zjistíš, že vypadáš skvěle. Vše ti zabere minimum času a celý den se budeš cítit prostě úžasně. Kamkoliv půjdeš, budeš vědět, že ti to sluší, jsi hezky oblečená a můžeš se...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.