Potřebujete si doplnit šatník o nové kousky, ale nejste si jistá, co se vám hodí nebo ne? Absolvovala jste u mě konzultaci Styl oblékání a tvar postavy? Chcete si podle získaných rad začít budovat nebo doplňovat šatník, ale jakékoliv nakupování vás k smrti děsí nebo na něj jednoduše nemáte čas?

Nechte to na mě. 🙂

Ráda pro vás vypracuju rešerši oblečení podle vámi zadaných kritérií! Vy mi jen napíšete, jaké oblečení potřebujete koupit a jaké jsou vaše přesné míry. Já vám pošlu zpět obrázek spolu s odkazy na jednotlivé kousky oblečení, které jsem podle vašich kritérií našla, a vy si můžete rovnou vybrat ty, které se vám líbí, a vyloučit ty, které vás nezaujaly. Potom se spolu spojíme přes web kameru a vybrané oblečení spolu probereme, abyste si vybrala opravdu to, co vám bude dobře sloužit.

Pokud jste u mě konzultaci Styl oblékání a tvar postavy neabsolvovala, budu od vás potřebovat, abyste mi o sobě a svém stylu něco napsala, nafotila váš běžný šatník a poslala svoje fotky, abych si o vás a vašem stylu mohla udělat představu.

Cena služby

Rešerše oblečení (maximálně 3-4 druhy) a následná online konzultace stojí 1.870 Kč.

Pro objednávku konzultace mi, prosím, napište na mail: hanka@stylunaproti.com.

Pokud byste potřebovala nakoupit víc druhů oblečení, můžeme se spolu domluvit individuálně, nebo nákupy rozdělit do více částí.