Jsem osobní stylistka

Jmenuju se Hanka Bulíčková a kromě toho, že jsem máma dvou dětí, milovnice sportu, přírody, hudby a tance, jsem také osobní stylistka.

A jsem tu proto, abych ti pomohla vytvořit si šatník, ve kterém se budeš cítit skvěle, bude ti to slušet a zároveň pro tebe oblékání bude jednoduché.

Mým cílem je šetřit ti čas, peníze, nervy a dovést tě k pocitu, že můžeš být sama sebou a zároveň vypadat krásně.

Škřín, která nepraská ve švech a přesto máš stále co na sebe?

Není to mýtus!

Pokud jsi našla můj web, zřejmě si nevíš rady se svým šatníkem. A já jsem moc ráda, že jsi mě objevila a já ti teď můžu pomoct! 🙂 Baví mě totiž hledat způsoby, jak pomoct ženám být krásnější a sebevědomější. Ale především hledat cestu k tomu, aby se žena mohla cítit svá a neztrácela při oblékání zbytečně svůj drahocenný čas.

Na začátku mého příběhu stojí malá holka, která se touží stát módní návrhářkou a šije si oblečky na bárbíny podle fotek z módních časopisů, které jsou pro ni svatým grálem. 🙂

Odjakživa jsem zkoumala metody, jak „udělat ženu krásnější“, sledovala jsem, jaký vliv má na vzhled ženy barva vlasů a líčení, a jaký dopad mají střihy oblečení na různé typy postav.

Dlouhé roky jsem bádala, proč dvě ženy, které jsou si velmi podobné vizáží i tvarem postavy, nemohou nosit stejné oblečení a každá je uvěřitelná pouze v tom svém stylu.

A právě kouzlo osobního stylu, díky kterému ve svém oblečení můžeme nejen vypadat dobře, ale především se v něm dobře cítit, mě přivedlo až k vlastnímu systému stylových archetypů.

 

V čem ti přesně můžu pomoct?

 

Díky všemu, co jsem se za ta dlouhá léta naučila, ti dnes pomůžu objevit v módě samu sebe a vytvořit si svůj osobní styl, který bude odrážet tvoji osobnost, a díky kterému pro tebe tvoje oblečení bude jako druhá kůže.

Poradím ti, jak si vybírat vhodné střihy oblečení a jednotlivé kousky vhodně kombinovat s ohledem na tvar tvé postavy. Ukážu ti, jak si budovat šatník, který nebude zbytečně přeplněný, který se ti bude snadno nosit a kombinovat, a především vyhovovat tvé osobnosti i tvému životnímu stylu.

K ženám přistupuju individuálně a pracuju především s jejich osobností a jejich konkrétními osobními potřebami.

Základem všeho je, aby ses v oblečení cítila dobře a móda se pro tebe stala radostí a přinášela ti potěšení. Že ti to zní trošku jako sci-fi? Teď možná ano, ale uvidíš, že brzy se to stane realitou. 🙂

Tvoje osobní stylistka