Osobní konzultace stylu oblékání a tvaru postavy

Stojíte den co den bezradně před svojí skříní? Máte pocit, že nemáte co na sebe? Nevíte si při nakupování rady a jen bezradně bloudíte obchody? Kupí se vám doma oblečení, které stejně vůbec nenosíte?

Potom jste tu správně. 🙂

 

Nechci, abyste nosila krásné šaty. Chci, abyste v šatech byla krásná vy!

To je moje hlavní krédo, kterého se držím. Protože krásné šaty nejsou to nejdůležitější. Na prvním místě jste vždy vy a váš dobrý pocit!

Proto vás naučím nosit slušivě to, co se vám líbí, a co máte ráda.

Co konzultací získáte?

 • Už nebudete svádět boj se svojí skříní. Budete vědět, co vám sluší a proč a jaké oblečení si v obchodě vybírat.
 • Naším cílem bude to, abyste se cítila především dobře a byla svá.
 • Nebudu vám nic „zakazovat“, ani vás do ničeho nutit.
 • Mojí prioritou je vaše osobnost, kterou vždy budu plně respektovat.

„Konzultace stylu a tvaru postavy mi moc pomohla. Radost mám hlavně z toho, že konečně vím, jaký střih triček a halenek mám nosit, a kterým se vyhnout. Dřív jsem se kvůli bříšku schovávala do hodně volných vršků a teď vidím, že mi zbytečně přidávaly kila navíc. Taky mi pomohlo zjistit, co mám na sobě zvýrazňovat a jak. Vím teď, že můžu vypadat hezky, cítit se hezky, být šik a přitom mít na sobě pohodlné oblečení, ve kterém je mi příjemně. Cítím se sebevědomější a jsem hodně překvapená tím, že hezky se obléknout nemusí být taková ztráta času, jak jsem si vždycky myslela.“

Julie

 

Náplň konzultace

 • vhodné střihy oblečení podle tvaru postavy a vašich proporcí – je možné vzít si s sebou vaše oblečení, abychom ho spolu konzultovali
 • styl oblečení vzhledem k vaší osobnosti a vašemu životnímu stylu, definování vašeho osobního stylu
 • vhodný účes a líčení (pouze teoreticky, svoje klientky nelíčím)

Co konzultací získáte?

 • budete si kupovat pouze oblečení, které potom budete nosit
 • budete vědět, po čem v obchodech koukat a co pro vás vůbec není
 • naučíte se oblečení kombinovat
 • získáte sebejistotu v oblékání
 • sestavíte si základ šatníku
 • po konzultaci vám zašlu shrnutí všech informací (Průvodce mým osobním stylem), které jsme spolu probraly na konzultaci. Tuto brožurku vám vytvořím na míru.

 

Průvodce mým osobním stylem

Ucelená příručka, ve které budou shrnuté všechny informace, které na konzultaci zazní. Můžete si tak kdykoliv připomenout, jaké jsou charakteristicky vašeho osobního stylu, jaké jsou vaše vhodné střihy oblečení, jak byste se měla líčit nebo si upravovat vlasy. Průvodce je doplněný názornými ukázkami na fotografiích a kolážích. Každému zpracovávám tuto brožurku individuálně!


Cena konzultace je 4 970 Kč.

+ případné náklady za dopravu!

Na konzultaci přijedu za vámi. Případně je možné konzultaci uskutečnít také online formou

Rozsah konzultace je přibližně 3-4 hodiny


„Ačkoli jsem už předtím byla na podobné konzultaci, stejně se mi postupně skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. A hlavně, netušila jsem, PROČ tomu tak je. Podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet!!!

Je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které nejsou možná pro všechny úplně košer, nejsou dostatečně elegantní, dostatečně slušné a decentní na můj věk, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.

Eva

 


Julie a její „proměna

Jak vypadá výsledek konzultace v praxi? Podívejte se na proměnu Julie.


Jak přesně osobní konzultace probíhá?

Informace před konzultací

Ještě než k vám přijedu, požádám vás předem o pár informací. Budu chtít vědět, jak vypadá aktuálně váš šatník, s čím nejvíc bojujete a s čím byste potřebovala pomoct, zeptám se vás na vaše dojmy a zkušenosti, které máte ze svého dosavadního šatníku, a také na to, co je váš cíl. Bude mě zajímat vaše aktuální životní situace a příležitosti, na které se potřebujete pravidelně oblékat. Zároveň je pro mě přínosné, pokud mi předem pošlete fotky outfitů nebo kousků oblečení, které se vám líbí.

Ujasnění osobního stylu

Poté, co za vámi přijedu, se spolu posadíme k počítači, kde si nejprve budeme prohlížet různé fotografie outfitů a oblečení a budeme si spolu povídat. Řeknete mi co nejvíc o sobě a svých peripetiích s oblékáním. Probereme, co se vám líbí, co se vám nelíbí a jak byste chtěla na své okolí působit. Postupně tak spolu během příjemného povídání najdeme klíč k vašemu osobnímu stylu, vašim módním preferencím a potřebám.

Při určování vašeho stylu si pomáhám metodikou dělení tzv. stylových archetypů. Jedná se o systém, který jsem sama vymyslela na základě svých znalostí, zkušeností a praxe.

Tvar postavy a vhodné střihy

V další části vás požádám, abyste se svlékla do spodního prádla. Pokud by vám to bylo nepříjemné, je možné si obléknout upnuté legíny a tílko. Nemusíte se bát, že tato část bude pro vás utrpením. 🙂 Budeme mít tou dobou za sebou už nějaký společně strávený čas. Ještě se mi nestalo, že by atmosféra v této části nebyla uvolněná, přátelská a naplněná smíchem. 🙂

Prohlédnu si dobře tvar vaší postavy a jeho proporce, které jsou stěžejní pro hledání nejvhodnějších střihů. Poté se opět můžete obléknout.

Na řadu přijde zkoušení různého oblečení, abyste sama v zrcadle viděla, jaký vliv mají střihy na výsledný dojem. Společně najdeme střihy, které pro vás budou ty pravé, a ukážeme si, jak je nosit.

Konzultace vašeho oblečení

Pokud budete chtít, můžete si přivést vlastní oblečení, které chcete zkonzultovat. Probereme, které kousky se vám budou do nového šatníku hodit, a které je načase pustit do světa. Ukážeme si, jak vaše oblečení nosit a kombinovat a řekneme si, co si k němu třeba pořídit.

Spojení všech informací dohromady a nastínění základu šatníku

Jedním z posledních kroků konzultace je propojení všech našich zjištění dohromady. To nám pomůže si určit, na čem by měl váš šatník stát a jak byste si měla vybírat oblečení a jeho kombinace.

Vaše dotazy

Samozřejmě bude prostor také pro vaše dotazy, které si můžete připravit dopředu, a které zřejmě doplníte i během konzultace. Nebojte se, že byste se na něco nestihla zeptat. I kdybyste něco zapomněla, prostoru pro dotazy bude dost i po konzultaci. 🙂

Pokonzultační „péče“

Na konci konzultace budete mít asi pocit, že vám jde ze všeho hlava kolem. Ale nebojte se, všechno si sedne! Během několika dní ode mě obdržíte všechny informace zpracované do příručky „Průvodce mým osobním stylem“, kterou každé své klientce vytvářím na míru. Obsahovat bude vše, co na konzultaci probraly i názorné ukázky.

Navíc získáte přístup do pokonzultační FB skupiny, která slouží výhradně mým klientkám. Vzájemně se zde můžete s ostatními radit, podporovat a motivovat. Osobně zde také odpovídám na všechny dotazy a dál vám pomáhám najít svůj styl.

 

 

Chci se objednat na osobní konzultaci

Objednávat se můžete na mailu hanka@stylunaproti.cz nebo telefonicky na čísle 735745408.

Můžete využít také tohoto formuláře: