Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů – online kurz

Snadno se naučíte stylově oblékat, i když módou až tak nežijete, a budete se vždy cítit sama sebou.

A budou vám stačit pouze 2 hodiny týdně!

Pokud vás štve váš současný šatník, můžete ho během čtyř týdnů proměnit v šatník, který vás bude těšit, protože bude odrážet vás a vaši osobnost! A navíc vám k tomu stačí pouze dvě hodiny týdně.

Váš šatník je vaším nepřítelem?

 • Cítíte se frustrovaně, když se podíváte do své skříně nebo na svůj odraz v zrcadle?
 • Máte pocit, že nemáte co na sebe, ale nákupy oblečení vás k smrti děsí?
 • Nebaví vás ráno řešit, co si obléknete na sebe, ale zároveň se pak celý den necítíte vůbec dobře?
 • Bojíte se, že jste divná a nikdy se nedokážete hezky obléknout?
 • Nechápete módní časopisy a ukázky outfitů, které by měly být skvělé, ale vám se vůbec nelíbí?
 • Snažíte se hledat si informace týkající se módy, ale jste z nich spíš zmatená?
 • Máte pocit, že s oblečením, které se vám líbí, nikdy nemůžete být stylová?

A co když vám řeknu, že všechny tyhle vaše obavy dokážu rozptýlit? 🙂

Online kurz Najděte svůj osobní styl vám během 4 týdnů pomůže najít samu sebe i svůj charakteristický styl, abyste se ve svém oblečení mohla cítit dobře. A při tom vám to nezabere víc, než 2 hodiny týdně.

Na konci kurzu budete nejen přesně vědět, co se vám líbí a proč, ale navíc si sestavíte 2 outfity, které budou přesně odpovídat vašim představám, a které budou ve vašem šatníku vždy připravené jako jistota, po které můžete kdykoliv sáhnout.


Co se stane, když úspěšně celý kurz absolvujete?

 • Přestanou vás k smrti děsit nákupy oblečení.
 • Budete přesně vědět, co v módě hledáte, a jak by měly vaše outfity působit, abyste byla spokojená.
 • Ve svém oblečení se budete cítit dobře.
 • Budete se vždy ve svém oblečení cítit sama sebou.
 • Budete vědět, co se vám líbí a proč.
 • Začnete rozumět sama sobě.
 • Budete cítit úlevu, že je v pořádku, jaké věci se vám líbí, a že se vám nelíbí nic „špatného“.
 • Pohled do vaší skříně vás začne těšit.
 • Budete se oblékat s radostí.
 • Bude vás těšit, že vám to sluší a zároveň jste to opravdu vy.
 • Nové oblečení ve vašem stylu vám dodá sebevědomí.
 • Budete mít skutečně co na sebe a nebudete o tom muset zdlouhavě přemýšlet.

Cena kurzu je 4.270 Kč

Kurz budu opět spouštět na jaře 2023.

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Nechcete ho promeškat? Zadejte svůj email a budete mezi prvními, kdo se o spuštění kurzu dozví. 🙂

Souhlasíte se zpracováním svých údajů.

Kurz byl hlavně o tom, jak najít cestu sama k sobě, dát na svoje pocity a intuice, a cítit se dobře.

Byla jsem hodně zvědavá, co se v kurzu dozvím. Říkala jsem si, že je na internetu tolik rad a informací (jak oblékat postavu podle jejího tvaru, co nikdy nenosit, co nesmí chybět v šatníku), že už prostě žádné další nové informace ani nechci slyšet, protože je všechny znám, a je to stejně všechno k ničemu.

Tvůj kurz byl ale úplně jiný a úplně vyjímečný. Bylo to o tom, co ty chceš, jak ty se cítíš, co se tobě líbí a co máš ráda. První dva týdny byly teoretické, obsahovaly pro mne nové „aha momenty“.

Kurzu jsem se trošku bála. Nechtěla jsem žádné informace a lítat po obchodech plná teorie a honem shánět přesně tuhle halenku, protože splňuje všechny poučky. Ale tak to naopak v kurzu nebylo.

Bylo to strašně fajn a byla to příjemná uzavřená skupina, intimní a to bylo třeba pro tu cestu do svého nitra. Nebyl to kurz, jako najdeš jinde. Ve smyslu „jak uvařit nejlepší guláš“. Byl opravdu jiný a strašně mi pomohl se uklidnit, přestat se hnát za nějakým vzorem. Vytvořila jsem si pár zajímavých outfitů, vím, co bych chtěla dokoupit, a taky jsem si třeba uvědomila, že vůbec nejsem typ na sukně a že se jich naprosto v klidu zbavím.

I když někde píšou, že tohle a tohle je basic a sluší to každé ženě, já už na to nedám. Já nejsem každá… já jsem výjimečná. Každá z nás je totiž originál.

Těším se na pokračování a další kurzy. Nemusím mít strach, protože vím, že mě nikdo nebude do ničeho nutit, nic mi zakazovat ani přikazovat.

Hana

Při absolvování kurzu jsem měla pocit, že mi jej Hanka „ušila“ na míru. Díky jasně položeným otázkám (Co je můj cíl? Kde jsem teď? Co se mi líbí a proč?) jsem si skutečně utřídila myšlenky a, troufám si říct, našla svůj styl nebo minimálně cestu k němu.


Hanka je velmi milým průvodcem celého kurzu, kdykoliv zodpoví s maximální pečlivostí vstřícně všechny dotazy, účastníky jemně vede a  podporuje v jejich intuici. Skvěle hodnotím také možnost každý týden se zúčastnit živého vysílání k danému modulu a podpůrnou skupinu pro účastníky kurzu na FB. 

Veronika

Hanka má velký dar vyhmátnout to podstatné, zvlášť pokud je člověk „zamotaný“ do spousty pouček a pravidel, jako jsem byla já.

Ačkoli jsem už předtím byla u jiné stylistky, stejně se mi postupně skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování a pouček, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. Ale podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet! Teď je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které se nelíbí všem, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.

Eva


Jak bude kurz probíhat?

Čekají vás 4 moduly, které spolu postupně probereme během 4 týdnů. Každý modul vám zabere přibližně 2 hodiny týdně. Nečeká vás však pouze teorie! Naopak se budeme zaměřovat také na to, abyste nové poznatky rovnou převáděla v činy. 🙂

Je pouze na vás, za jak dlouho kurz dokončíte a kdy přesně se budete jednotlivým lekcím a úkolům věnovat. Jste pánem svého času. Přístup ke kurzu budete mít i po jeho skončení a můžete se k němu kdykoliv vracet. Kurz bude přístupný po celou (dlouhou 🙂 ) dobu jeho životnosti!

Kurz navíc můžete absolvovat v pohodlí a klidu svého domova.

Během kurzu pro vás budu oporou a budu vám pravidelně pomáhat ve speciální FB skupině.

MODUL 1 – Co je můj cíl?
MODUL 2 – Kde jsem teď?
MODUL 3 – Co se mi líbí a proč?
MODUL 4 – Jak by měl vypadat můj šatník?

BONUSY

 • Praktické nástěnky na Pinterestu, díky kterým si poskládáte svoje hotové outfity.
 • Užitečný přehled nadčasových kousků oblečení.
 • Pro v prvních 10 přihlášených navíc moje online konzultace pouze s vámi, na které spolu můžeme vaše nové outfity prokonzultovat.


Cena kurzu je 4.270 Kč

Kurz budu opět spouštět na jaře 2023.

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Nechcete ho promeškat? Zadejte svůj email a budete mezi prvními, kdo se o spuštění kurzu dozví. 🙂

Souhlasíte se zpracováním svých údajů.


Co tedy koupí kurzu získáte?

 • Začnete svým vzhledem na okolí působit přesně tak, jak chcete.
 • Ve svém oblečení se budete cítit skvěle!
 • Budete sama sebou a zároveň šik.
 • Vše zvládnete během 4 týdnů.
 • Každý týden vás to bude stát pouze pár hodin času.
 • Budete vědět, jak se oblékat.
 • Kromě nabytých vědomostí, budeme mít ve skříni 2 nové outfity, které odpovídají vašemu osobnímu stylu.

Součástí kurzu je navíc praktický přehled nadčasových kousků zdarma!

Abych vám co nejvíce usnadnila budování nového šatníku, dostanete jako dárek zdarma také přehled nadčasových kousků, které jen tak nevyjdou z módy, a které si můžete pořídit do základu šatníku.

Přehled je doplněn o odkazy na konkrétní kousky v eshopu, takže pokud vás nějaký zaujme, můžete si ho rovnou i pořídit bez zbytečného hledání.


Jak poznáte, že kurz není pro vás?

 • Přesně víte, jaké oblečení se vám líbí a proč.
 • Znáte svůj osobní styl.
 • Ve svém oblečení se cítíte dobře.
 • Móda je vaše vášeň a jste si jistá, že to, co nosíte, je přesně to pravé pro vás.
 • Na svém šatníku nechcete vůbec nic měnit.

Máte stále obavy? Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy.

Zvládnu kurz? Nebude na mě moc těžký?

Kurz je sestaven tak, aby byl jednoduchý, přehledný a došla jste ke svému cíli co nejrychlejší a nejsnazší cestou. Já tu pro vás navíc během celého kurzu budu k dispozici a kdykoliv vám ráda poradím a pomůžu.

Nezabere mi kurz příliš mnoho času?

Budou vám stačit přibližně 2 hodiny týdně. Navíc je pouze na vás, kdy si jednotlivé lekce pustíte a kdy se pustíte do praktických cvičení.

Co když kurz nestihnu udělat během čtyř týdnů?

Vůbec nic se neděje. Kurz je pro vás přístupný po celou dobu jeho (dlouhé) životnosti. Můžete ho dělat tak dlouho, jak budete potřebovat a hlavně se k němu můžete také vracet.

Opravdu dokážu svůj osobní styl najít?

Věřím, že ano. 🙂 Kurz je koncipován tak, aby vás snadno a rychle navedl k tomu, kdo jste a jak by mělo vypadat vaše oblečení, abyste se v něm mohla cítit opravdu dobře a sama sebou. Navíc vám se vším budu pomáhat.


Tento kurz vám usnadní život

Věřte, že díky tomuto kurzu bude vaše ranní oblékání mnohem snazší. Už nebudete bezradně postávat před skříní nebo obchodem s oblečením. Budete vědět, co hledáte a proč.

Nemusíte se bát, kurz byl sestaven tak, aby byl jednoduchý, srozumitelný a snadno vás dovedl k cíli. Už jen to, že jste tady, je velký krok a důkaz, že máte chuť něco změnit. Proto věřím, že vše zvládnete a brzy se ve svém oblečení začnete cítit opravdu dobře. Já tu budu celou dobu pro vás, abych vám se vším pomohla.

Není třeba cítit se špatně, protože svůj osobní styl zatím neznáte. Vidět objektivně samu sebe je to nejtěžší, co může být. Věřte mi, znám to moc dobře. 🙂

Sama jsem se dlouhá léta hledala a dopustila se řady přešlapů. Pomohlo mi až to, když jsem poznala víc samu sebe a zjistila, čím by měl být charakteristický můj osobní styl oblékání.

Teď už vím, co chci nosit a proč, a hlavně chápu, proč je to tak důležité. Vyzkoušela jsem si, že je úžasné cítit se neustále sama sebou a skvěle ve svém oblečení. Poznala jsem ten pocit jistoty, který to přináší, a přála bych si, abyste ho teď získala i vy!


Cena kurzu je 4.270 Kč

Kurz budu opět spouštět na jaře 2023.

Kurz má omezenou kapacitu, abych se všem mohla adekvátně věnovat. Nechcete ho promeškat? Zadejte svůj email a budete mezi prvními, kdo se o spuštění kurzu dozví. 🙂

Souhlasíte se zpracováním svých údajů.


Těším se na vás!