Victoria´s Secret Show 2018

Před pár dny proběhla každoroční velkolepá show značky Victoria´s Secret. Ve světe módy je to velká událost a hlavně je to zajímavá podívaná i pro běžného člověka, který se třeba módě zas tak moc nevěnuje. V hlavní roli je samozřejmě spodní prádlo. Ale VS si se svojí show dává opravdu záležet a spolu s modelkami se na mole objevuje i řada známých hudebníků. Letos to byla mimo jiné třeba Rita Ora. Právě propojení hudby, ladné chůze andílků a velkolepých modelů přitahuje každoročně pozornost celého světa.

Na první střípky z letošní, v pořadí 22., přehlídky se můžete podívat na videu:

Modelky, které chodí přehlídku, nejsou jen obyčejným věšákem na oblečení jako je to u jiných přehlídek. Jsou vnímány jako osobnosti a hvězdy. Největší prestiž mají potom modelky, které jsou označovány jako VS andílci.

Letos se s rolí andílka loučila nádherná Adriana Lima, která se značkou spolupracovala asi dvacet let. Mě osobně bude na dalších show opravdu chybět.

Adriana Lima

Takhle živočišně krásných modelek moc není a Adriana je rozhodně jednou z nejvýraznějších osobností modelingu posledních let. Její nejlepší momenty z jednotlivých show Victorias Secret si můžete připomenout na tomto videu:

 

Fantasy Bra

Zlatým hřebem show je každý rok takzvaná „Fantasy Bra“, což je podprsenka, jejíž cena se obvykle pohybuje v desítkách milionu korun. Předvádět tuto ikonickou podprsenku je velká prestiž a letos se této pocty dočkala modelka Elsa Hosk.

Fantasy Bra – Elsa Hosk (express.co.uk)

Andílci Victoria´s Secret

A kteří andílci letos na přehlídce zazářili? Vedle zmíněné Adriany Limy a Elsy Hosk to byly také například sestry Hadidovy, Kendall Jenner, Winnie Harlow, Candice Swanepoel a moje dvě oblíbenkyně Behati Prinsloo a Sara Sampaio. Třetí oblíbenkyně Lily Aldrige letos bohužel chyběla, protože zřejmě čeká druhé dítě.

Behati Prinsloo, Adriana Lima, Gigi Hadid, Bella Hadid, Candice Swaneopoel, Winnie Harlow, Jasmine Tookes, Sara Sampaio

Materiálu z přehlídky je zatím málo, ale brzo toho určitě bude k dohledání víc. Pokud jste do této chvíle VS show přehlížela, můžete si pustit některé starší záznamy.

 

Sledujete přehlídky Victoria´s Secret? Máte nějakého oblíbeného andílka? Zaujalo vás něco v letošní show? Podělte se s námi v komentářích.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..