.4Nebaví vás svádět věčné boje se svým šatníkem? Nemáte co na sebe, připadá vám, že oblečení v obchodech není absolutně šité pro vás a přivádí vás každé nákupy k šílenství? Ráda byste si nechala ode mě pomoct, ale nemůžete z nějakého důvodu přijet? Potom je pro vás skvělou volbou online konzultace!

Je koncipovaná podobně jako osobní konzultace, ale můžete ji absolvovat z pohodlí domova. Stačí vám připojení k internetu, přibližně 4 hodiny času a chuť na sobě pracovat a jednou pro vždy vyřešit svůj šatník.

Co konzultací získáte?

 • Šatník, který vám bude perfektně sloužit, ve kterém budou dobře kombinovatelné kousky, které budete mít ráda, a ve kterých se budete cítit skvěle.
 • Budete vědět, co vám sluší a proč a jaké oblečení si v obchodě vybírat.
 • Naším cílem bude to, abyste se cítila především dobře a byla svá.
 • Nebudu vám nic „zakazovat“, ani vás do ničeho nutit.
 • Mojí prioritou je vaše osobnost, kterou vždy budu plně respektovat.

Náplň konzultace

 • vhodné střihy oblečení podle tvaru postavy a vašich proporcí – je možné vzít si s sebou vaše oblečení, abychom ho spolu konzultovali
 • styl oblečení vzhledem k vaší osobnosti a vašemu životnímu stylu
 • vhodný účes a líčení (pouze teoreticky, svoje klientky nelíčím)

Výstup konzultace

 • pochopení vašich osobních preferencí v módě
 • znalost střihů, které lichotí vaší postavě
 • vhodná charakteristika barev, které byste si měla vybírat
 • barva a střihy vlasů, které jsou pro vás ideální
 • barvy a styl líčení, které vám budou slušet
 • základní kousky oblečení, na kterých byste měla stavět svůj šatník
 • ucelený průvodce informacemi (Průvodce mým osobním stylem), které jsme spolu probraly na konzultaci, který vám přijde v pdf a máte ho navždy k dispozici

Průvodce mým osobním stylem

Ucelená příručka, ve které budou shrnuté všechny informace, které na konzultaci zazní. Můžete si tak kdykoliv připomenout, jaké jsou charakteristicky vašeho osobního stylu, jaké jsou vaše vhodné střihy oblečení, jak byste se měla líčit nebo si upravovat vlasy. Průvodce je doplněný názornými ukázkami na fotografiích a kolážích. Každému zpracovávám tuto brožurku individuálně!


Kolik stojí jednou pro vždy vyřešený šatník z pohodlí domova?

Cena konzultace je 4.470 Kč.

Pro objednávku konzultace můžete využít formulář dole na stránce nebo mi, prosím, napište na mail: hanka@gmail.com

Rozsah konzultace je přibližně 3-4 hodiny


Julie a její „proměna

Jak vypadá výsledek konzultace v praxi? Podívejte se na proměnu Julie.


Jak přesně osobní konzultace probíhá?

Informace před konzultací

Ještě než ke mě přijedete, požádám vás předem o pár informací. Budu chtít vědět, jak vypadá aktuálně váš šatník, s čím nejvíc bojujete a s čím byste potřebovala pomoct, zeptám se vás na vaše dojmy a zkušenosti, které máte ze svého dosavadního šatníku, a také na to, co je váš cíl. Bude mě zajímat vaše aktuální životní situace a příležitosti, na které se potřebujete pravidelně oblékat. Zároveň je pro mě přínosné, pokud mi předem pošlete fotky outfitů nebo kousků oblečení, které se vám líbí.

Požádám vás také o fotografie vaší postavy, abych se mohla dopředu připravit. Pokud to pro vás nebude problematické, proberu s vámi dopředu ve zprávách trošku váš styl a vaše preference. Příprava na online konzultaci je o něco složitější než na tu osobní.

Také vás požádáme, abyste si na konzultaci připravila nějaké oblečení, případně dle domluvy nějaké další věci.

Ujasnění osobního stylu

Poté, co se spojíme přes Skype, Zoom nebo jinou aplikaci, která vám bude vyhovovat, si nejprve budeme povídat o tom, proč jste se rozhodla konzultaci absolvovat a co je vaším cílem. Budeme spolu konzultovat různé fotografie outfitů a oblečení a rozebereme si, co se vám v módě líbí a co vyhledáváte. Řeknete mi co nejvíc o sobě a svých peripetiích s oblékáním. Postupně tak spolu během příjemného povídání najdeme klíč k vašemu osobnímu stylu, vašim módním preferencím a potřebám.

Při určování vašeho stylu si pomáhám metodikou dělení tzv. stylových archetypů. Jedná se o systém, který jsem sama vymyslela na základě svých znalostí, zkušeností a praxe.

Tvar postavy a vhodné střihy

V další části vás požádám, abyste se svlékla do spodního prádla. Pokud by vám to bylo nepříjemné, je možné si obléknout upnuté legíny a tílko. Nemusíte se bát, že tato část bude pro vás utrpením. Budeme mít tou dobou za sebou už nějaký společně strávený čas, i když pouze virtuálně. Ještě se mi nestalo, že by atmosféra v této části nebyla uvolněná, přátelská a naplněná smíchem. 🙂

Prohlédnu si dobře tvar vaší postavy a jeho proporce, které jsou stěžejní pro hledání nejvhodnějších střihů. Poté se opět můžete obléknout.

Na řadu přijde zkoušení různého vašeho oblečení, abyste sama v zrcadle viděla, jaký vliv mají střihy na výsledný dojem. Společně najdeme střihy, které pro vás budou ty pravé, a ukážeme si, jak je nosit.

Zároveň se mnou můžete konzultovat nějaké kousky z vašeho šatníku.

Tvar obličej, vhodný účes a líčení

V další části definujeme tvar vašeho obličeje a poradím vám vhodné účesy a střihy vlasů. Na základě toho, jaké máte s líčením zkušenosti, probereme, jak a čím byste se měla líčit.

Spojení všech informací dohromady a nastínění základu šatníku

Jedním z posledních kroků konzultace je propojení všech našich zjištění dohromady. To nám pomůže si určit, na čem by měl váš šatník stát a jak byste si měla vybírat oblečení a jeho kombinace.

Vaše dotazy

Samozřejmě bude prostor také pro vaše dotazy, které si můžete připravit dopředu, a které zřejmě doplníte i během konzultace. Nebojte se, že byste se na něco nestihla zeptat. I kdybyste něco zapomněla, prostoru pro dotazy bude dost i po konzultaci. 🙂

Pokonzultační „péče“

Na konci konzultace budete mít asi pocit, že vám jde ze všeho hlava kolem. Ale nebojte se, všechno si sedne! Během několika dní ode mě obdržíte všechny informace zpracované do příručky „Průvodce mým osobním stylem“, kterou každé své klientce vytvářím na míru. Obsahovat bude vše, co na konzultaci probraly i názorné ukázky.

Navíc získáte přístup do pokonzultační FB skupiny, která slouží výhradně mým klientkám. Vzájemně se zde můžete s ostatními radit, podporovat a motivovat. Osobně zde také odpovídám na všechny dotazy a dál vám pomáhám najít svůj styl.

Chci se objednat na online konzultaci

Objednávat se můžete na mailu hanka@stylunaproti.cz nebo telefonicky na čísle 735745408.

Využít můžete také tohoto formuláře: