Reference

Hanka má velký dar vyhmátnout to podstatné, zvlášť pokud je člověk „zamotaný“ do spousty pouček a pravidel, jako jsem byla já.

Ačkoli jsem už předtím byla na podobné konzultaci, stejně se mi postupně skříň plnila věcmi, které jsem sice kupovala podle výsledků různých testování, ale nenosila jsem je a necítila se v nich. A hlavně, netušila jsem, PROČ tomu tak je. Podle všech těch pouček mi přece měly tak slušet!!! 🙂

Hanka mi v tom hodně pomohla. Je velká úleva vědět, že není nic špatného na tom, mít v šatníku věci, které nejsou možná pro všechny úplně „košer“, nejsou dostatečně elegantní, dostatečně „slušné a decentní na můj věk“, ale jsou prostě MOJE, cítím se v nich dobře a uvolněně.

Dalo by se říct, že mi Hanka pomohla znovu objevit věci, které mám ráda a zjistit, proč je ve svém životě potřebuju.

Moc se mi líbí, že není dogmatická, zohledňuje povahu dané ženy, její životní styl a s velkou lehkostí dokáže perfektně vyhmátnout, co je nejdůležitější. Ještě jednou moc díky.

Eva

Děkuju za milá a povzbudivá slova a celkově za Tvůj přístup. Není to rozhodně samozřejmostí a mám velkou radost z toho, že jsem Tě objevila a následně se i odhodlala Tě oslovit.
Dokážeš úplně přirozeně vytvořit pohodovou, přátelskou atmosféru a to, jakým způsobem nacítíš ženu jako osobnost s individuálními preferencemi a potřebami, které se promítají ve stylu oblékání, je opravdu úžasné. Pomohla jsi mi ujasnit si řadu věcí, které jsem třeba intuitivně tušila, ale nedokázala je úplně pojmenovat a vědomě uchopit, abych se mohla cítit hezky, uvolněně, sebejistě, sama sebou… Velmi důležitým poznatkem pro mě je, jak pracovat s módními pravidly, aby mi poskytovala určitou jistotu a zároveň mi nesvazovala křídla. Průvodce osobním stylem je moc hezky zpracovaný, vystihuje vše podstatné jednoduše, prakticky a uchopitelně, což oceňuji. Celkově jsem nadšená. Další dobrodružství a objevování mě určitě ještě čeká, ale mám se konečně o co pevně opřít 🙂

Petra


Konzultace stylu a tvaru postavy mi moc pomohla. Radost mám hlavně z toho, že konečně vím, jaký střih triček a halenek mám nosit, a kterým se vyhnout. Dřív jsem se kvůli bříšku schovávala do hodně volných vršků a teď vidím, že mi zbytečně přidávaly kila navíc. Taky mi pomohlo zjistit, co mám na sobě zvýrazňovat a jak. Vím teď, že můžu vypadat hezky, cítit se hezky, být šik a přitom mít na sobě pohodlné oblečení, ve kterém je mi příjemně. Cítím se sebevědomější a jsem hodně překvapená tím, že hezky se obléknout nemusí být taková ztráta času, jak jsem si vždycky myslela. Toho jsem se vždy bála a bránilo mi to snažit se oblékat líp. Když člověk ví, co mu sluší, nakoupí si oblečení, které mu střihově sedí, a které se dobře mezi sebou kombinuje, je ranní oblékání velmi rychlé a dokonce mě to i baví

Julie

Před konzultací jsem měla utkvělou představu, že mám postavu s těžším spodkem, velký stehna apod. Nakonec se ukázalo, že mám postavu tvarově úplně jinou, což byla pro mě dost zásadní změna v uvažování nad sebou samotnou. Hanka mi ukázala střihy, které jsem myslela, že mi nikdy nemůžou jít, a rozšířila možnosti oblékání. Velmi mi pomohlo i sestavení základního šatníku a ujasnění stylu. Děkuju Hani. Dala jsi mi hodně 🙂. A děkuju, že odpovídáš na moje všetečný otázky. Je super, že se před tebou člověk nemusí stydět a může být sám s sebou 🙂

Zuzana

Teda Hani, já jednoduše zírám, jakou sis dala s Průvodcem mým stylem (poznámka: brožurka, kde má každá zákaznice shrnuté informace z konzultace) práci! To jsem nečekala, ale měla jsem, podle toho, jak jsi na mě působila. Jsi nesmírně poctivý a důkladný člověk a já před Tvou prací smekám! Moc Ti děkuji jak za průvodce, tak především za Tvá milá slova. Sobota s Tebou pro mě byla senzačně strávený čas, hned jsem věděla, že rozhodnutí navštívit Tě bylo správné. Jsi hrozně milá a zábavná a rozumíš tomu, co děláš. Děkuju Ti za to. Všechno, co jsi mi napsala, pro mě opravdu moc znamená. Pokusím se řídit Tvými radami, bude to pro mě radost. Pomohla jsi mi mnohem líp porozumět některým věcem, i sama sobě.
Určitě s Tebou moc ráda budu v budoucnu sdílet další možné peripetie. Děkuju Ti za vše, čím pomáháš, jsi úžasná!

Bára

Ahoj Hani, dnes jsem se na jednaní oblékla dle Tvých tipů. Vzala jsem si šedé šaty s vysokým pasem z materiálu, který nezdůrazňuje ani břicho ani boky. K tomu bílé sako, kde jsem si vyhrnula rukávy. A šperky. 5 lidí mi řeklo, že mi to sluší! To už se mi dlouho nestalo! Děkuji!!!! Musela jsem Ti to napsat, protože Tvé rady skutečně fungují!

Ivana

Hani, moc děkuji za zpracování Průvodce osobním stylem. Normálně jsem začala brečet dojetím, jak je to hezké, pečlivě a strašně osobně zpracované. Žádné studené neosobní informace… moc, moc děkuju a těším se, až se do toho postupně dám.

Hanka


Hanka je ukázkový příklad, jak skloubit svoji vášeň pro módu a pomoc druhým. Je příjemná, empatická, éterická bytost, která rozumí módě, střihům, barvám, materiálům a ženské duši. Vyhledejte ji. Pomůže vám najít samu sebe v módním světě. A nejen to! Vyměňte šatník, přemýšlejte nad svými nákupy, buďte in a buďte svá! Konečně se můžete cítit jako hvězda červených koberců. Hanka vám s tím pomůže. Vřele doporučuji!

Ivana