Třídění a konzultace vašeho šatníku

Nejsi si jistá některými kousky ve svém šatníku, nebo nevíš, s čím je nosit? Neslouží ti tvůj aktuální šatník dobře? Spolu ho můžeme protřídit, já ti nachystám hotové outfity a poradím ti, co si do šatníku pořídit.

Najdi svůj osobní styl během 4 týdnů – online kurz

Chceš, aby tvoje oblečení odráželo tvoji osobnost a vybudovala sis svůj vlastní osobní styl, který tě bude identifikovat? Chceš se ve svém oblečení cítit dobře a sama sebou? Právě tohle získáš s mým online kurzem. Budou ti k tomu stačit jen

Styl oblékání a tvar postavy – osobní konzultace

Nevíš, co ti sluší a jaké oblečení si kupovat? Toužíš po šatníku, který ti bude dobře sloužit a budeš se v něm cítit skvěle? Přijeď za mnou do Humpolce na osobní konzultaci. Definujeme spolu tvůj osobní styl, určíme tvar a proporce tvého těla a najdeme vhodné střihy oblečení.

Styl oblékání a tvar postavy – ONLINE konzultace

Nevíš, co ti sluší a jaké oblečení si kupovat? Toužíš po šatníku, který ti bude dobře sloužit a budeš se v něm cítit skvěle? Humpolec je pro tebe daleko? Můžeme se potkat onlilne! 🙂 Definujeme spolu tvůj osobní styl, určíme tvar a proporce tvého těla a najdeme vhodné střihy oblečení.

Individuální konzultace

Potřebuješ poradit s něčím konkrétním? Můžeme se spolu domluvit i na individuální konzultaci. Cena konzultace je 1.200 Kč / hodina.

Asistované ONLINE nákupy

Nevíš si rady s nákupy oblečení, nebo jen nemáš čas a chuť procházet eshopy s oblečením? Projdu je za tebe! Stačí mi zadat kritéria a já ti vypracuju rešerši z různých obchodů. Tebou vybrané kousky potom můžete ještě zkonzultovat během kratšího online hovoru.

E-book: Nakupuj chytře ve slevách

Slevy jsou skvělou příležitostí, jak si výhodně pořídit do šatníku nové kousky oblečení. Ale pokud nenakupujeme chytře, mohou se nám nakonec spíš prodražit.

S tímto e-bookem se ti to ale rozhodně nikdy nestane!

Co o mně říkají?

 

Ceník služeb

Třídění a konzltace šatníku 3.270 Kč
Najdi svůj osobní styl během 4 týdnů – online kurz 4.270 Kč
Styl oblékání a tvar postavy – osobní konzultace 4.470 Kč
Styl oblékání a tvar postavy – online konzultace 3.790 Kč
Individuální konzultace 1.200 Kč / hodina
Asistované online nákupy 1.470 Kč

Dárkové poukázky

Chceš někomu udělat radost? Můžeš mu věnovat dárkovou poukázku na moje služby! Stačí napsat na mail hanka@stylunaproti.cz.

Jak poznáš, že ti moje služby nic nepřinesou?

  • víš přesně, co ti sluší
  • móda je tvůj koníček, baví tě nakupování a o módě víš všechno
  • jsi naprosto spokojená se svým současným zevnějškem
  • máš svůj šatník vyřešený a máš stále co na sebe
  • ve svém aktuálním oblečení se cítíš dobře
  • nemáš zájem cokoliv měnit

Nejčastější otázky a obavy

Máš nějaké obavy nebo dotazy? Určitě mi piš na hanka@stylunaproti.cz nebo volej na 735745408. Nebo si zkus přečíst odpovědi na nejčastěší dotazy mých zákaznic. 🙂