Služby a ceník

Už bylo dost bezradného postávání před skříní a zoufalství v tom nekonečném obchodním světě plném stojanů praskajcích ve švech. Kdo se v tom má taky vyznat, že jo…

Pokud jste zabrousila na moje stránky, zřejmě patříte k ženám, kterým není lhostejný jejich vzhled, ale stále tápou a mají pocit, že se ocitly ve slepé uličce. Obchody jsou sice plné oblečení, ale je tak těžké se v nich zorientovat a vybrat něco právě pro sebe…

Mám pro vás skvělou zprávu! Řešení je strašně jednoduché a mohu vám s ním pomoct právě já. 🙂

Stačí prozkoumat moje služby a ceník. 🙂

Kdo vlastně jsem?

Kromě toho, že jsem máma dvou malých dětí, nadšená sportovkyně a milovnice hudby a kultury, jsem také vaše nová osobní stylistka a blogerka. Móda je mojí vášní už od malička a vždycky mě bavilo hledat způsoby a „nástroje“, jak dělat ženy krásnější. Ale především chci, abyste došla k funkčnímu šatníku, který vám bude dobře sloužit, mohla tak každý den vypadat dobře, neztrácet s tím zbytečně moc času a hlavně za všech okolností zůstat svá!


Jak už jsem zmínila, jsem tu od toho, abych vám pomohla najít svůj styl a především samu sebe, a pomohla vám vybudovat si šatník, o který se můžete opřít, a který vám bude dobře sloužit.
Náš vzhled je ovlivněn celou řadou aspektů. Svoji roli hraje výběr barev, vhodných střihů, ale také náš osobní styl. Vnímám vzhled jako výkladní skříň naší osobnosti. Náš zevnějšek je skvělý nástroj k tomu, abychom svému okolí v prvních vteřinách nastínili, jací jsme.

Vyznat se však ve všech „poučkách“ a informacích, které plují módními časopisy a internetem, není vůbec jednoduché. A často není jednoduché vyznat se ani sama v sobě a svých preferencích. Proto vám nabízím pomocnou ruku a jistotu, že se mnou dojdete k vytouženému výsledku.


Osobní konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“

Pokud chcete začít budovat svů šatník, který vám bude dobře sloužit, přijeďte za mnou do Humpolce na osobní konzultaci. Během tří až čtyř hodin spolu definujeme váš osobní styl, určíme tvar a proporce vašeho těla, najdeme vhodné střihy oblečení a také barvy, které vám budou slušet a budou v souladu s vaší osobností. Pomohu vám s výběrem vhodného účesu, barvy vlasů a s líčením.


Online konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“

Nemůžete přijet za mnou do Humpolce? Bydlíte daleko nebo je pro vás osobní konzultace z nějakého důvodu problematická? Můžeme se spojit také online! Konzultace probíhá podobně jako ta osobní, jen si spolu budeme povídat přes webovou kameru. 🙂


Výsledkem obou konzultací je základ pro definitivně vyřešený šatník! Už nebudete ráno bezradně postávat před skříni a zoufale zkoušet jeden kousek oblečení za druhým. Opustí vás panické záchvaty ve vstupních dveřích do obchodu, který je plný stojanů s oblečením. Budete přesně vědět, co v módě hledáte a proč. Poznáte, co vám sluší a co doplní vaši osobnost tak, abyste se cítila sebejistá a spokojená.


Asistované online nákupy

Služba asistované online nákupy jsou určeny těm, kteří si potřebují doplnit šatník o nové kousky, ale neví si rady, nebo na to jednoduše nemají čas a náladu. Jen mi povíte, co sháníte, a já už prozkoumám obchody za vás. 🙂


Individuální konzultace

Potřebujete vyřešit pouze nějaký konkrétní problém? Můžeme se domluvit také na individuální konzultaci. Stačí mi napsat na mail: hanka@stylunaproti.cz


Reference

Stále váháte, jestli je konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“ pro vás to pravé?

Možná vám pomohou reference od žen, které už mají konzultaci za sebou.

Konzultace stylu a tvaru postavy mi moc pomohla. Vím teď, že můžu vypadat hezky, cítit se hezky, být šik a přitom mít na sobě pohodlné oblečení, ve kterém je mi příjemně. Cítím se sebevědomější a jsem hodně překvapená tím, že hezky se obléknout nemusí být taková ztráta času, jak jsem si vždycky myslela.

Julie

Pro koho konzultace NENÍ určena

  • pro ženy, které ví, co jim sluší
  • pro ženy, pro něž je móda koníček a baví je nakupování
  • pro ženy, které jsou naprosto spokojené se svým současným zevnějškem
  • pro ženy, které mají svůj šatník vyřešený a mají stále co na sebe
  • pro ženy, které se ve svém aktuálním oblečení cítí dobře
  • pro ženy, které nemají zájem cokoliv měnit
  • pro muže

Ceník

Osobní konzultace4 470 Kč
Online konzultace3 790 Kč
Asistované online nákupy970 Kč
Individuální konzultace870 Kč/hodina

Ceny jsou konečné, nečíhají na vás žádné skryté příplatky. 🙂 Nejsem plátcem DPH. Ceník je platný od 1. 1. 2022.

Konzultací můžete také někoho obdarovat. Nabízím vám dárkové poukázky na svoje služby. Stačí napsat si o ně na mail: hanka@stylunaproti.cz, nebo kliknout na tlačítko níž.


Stále váháte?

Přetěte si odpovědi na nejčastější otázky a obavy mých klientek.


Dárky ZDARMA pro vás

Už jste si vyzvedla malé dárečky, které pro vás mám? 🙂

Pokud často tápete během nákupů a nevíte, jestli si daný kousek oblečení koupit nebo ne, pomůže vám můj jednoduchý nákupní tahák!

Jestli řešíte nějaké to kilo navíc nebo problematické partie, kde byste si raději ubrala na objemu, stáhněte si praktickou příručku Buďte štíhlejší pomocí oblečení. V té se dozvíte několik šikovných tipů, které vám pomohou k vizuálnímu zeštíhlení.


Kde mě můžete sledovat

Chcete být neustále v obraze? Sledujte také moje sociální sítě.


Kontakt

Ať už máte cokoliv na srdci, neváhejte se mi ozvat. 🙂 Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu, poradím nebo vás jen podpořím, když to budete potřebovat.

Hanka Bulíčková
hanka@stylunaproti.cz
735745408