Služby a ceník

Přála byste si hezky se oblékat, ale je pro vás nakupování oblečení noční můra? Líbí se vám spousta věcí, jenže když je obléknete, nesplní vaše očekávání?

Máte pocit, že je pravděpodobnější, že sestrojíte vesmírnou raketu, než že někdy budete mít šatník, který budete mít rada a on vás?

Tohle trápení může sadno skončit! A já vám s tím ráda pomůžu. 🙂

Chci, abyste byla spokojená a šťastná, vyzařovalo z vás zdravé sebevědomí, odcházela jste pokaždé z domu s dobrým pocitem a byla si jistá sama sebou. A aby vás to nestálo zbytečně moc času.

Ale hlavně si přeju vidět vaše rozzářené oči, když v zrcadle poprvé na vlastní oči uvidíte, že i vy můžete vypadat skvěle, že je to velmi jednodnoduché a že vám móda může přinést spoustu radosti.


Online kurz „Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů“

Pokud vás štve váš současný šatník, můžete ho během čtyř týdnů proměnit v šatník, který vás bude těšit, protože bude odrážet vás a vaši osobnost! A navíc vám k tomu stačí pouze dvě hodiny týdně. Snadno se naučíte stylově oblékat, i když módou až tak nežijete, a budete se vždy cítit sama sebou.


Osobní konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“

Pokud chcete začít budovat svů šatník, který vám bude dobře sloužit, přijeďte za mnou do Humpolce na osobní konzultaci. Během tří až čtyř hodin spolu definujeme váš osobní styl, určíme tvar a proporce vašeho těla, najdeme vhodné střihy oblečení a také barvy, které vám budou slušet a budou v souladu s vaší osobností. Pomohu vám s výběrem vhodného účesu, barvy vlasů a s líčením.


Online konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“

Nemůžete přijet za mnou do Humpolce? Bydlíte daleko nebo je pro vás osobní konzultace z nějakého důvodu problematická? Můžeme se spojit také online! Konzultace probíhá podobně jako ta osobní, jen si spolu budeme povídat přes webovou kameru. 🙂


Výsledkem obou konzultací je základ pro definitivně vyřešený šatník! Už nebudete ráno bezradně postávat před skříni a zoufale zkoušet jeden kousek oblečení za druhým. Opustí vás panické záchvaty ve vstupních dveřích do obchodu, který je plný stojanů s oblečením. Budete přesně vědět, co v módě hledáte a proč. Poznáte, co vám sluší a co doplní vaši osobnost tak, abyste se cítila sebejistá a spokojená.


Asistované online nákupy

Služba asistované online nákupy jsou určeny těm, kteří si potřebují doplnit šatník o nové kousky, ale neví si rady, nebo na to jednoduše nemají čas a náladu. Jen mi povíte, co sháníte, a já už prozkoumám obchody za vás. 🙂


Individuální konzultace

Potřebujete vyřešit pouze nějaký konkrétní problém? Můžeme se domluvit také na individuální konzultaci. Stačí mi napsat na mail: hanka@stylunaproti.cz


Reference

Stále váháte, jestli je konzultace „Styl oblékání a tvar postavy“ pro vás to pravé?

Možná vám pomohou reference od žen, které už mají konzultaci za sebou.

Konzultace stylu a tvaru postavy mi moc pomohla. Vím teď, že můžu vypadat hezky, cítit se hezky, být šik a přitom mít na sobě pohodlné oblečení, ve kterém je mi příjemně. Cítím se sebevědomější a jsem hodně překvapená tím, že hezky se obléknout nemusí být taková ztráta času, jak jsem si vždycky myslela.

Julie

Pro koho moje služby NEJSOU určeny

  • pro ženy, které ví, co jim sluší
  • pro ženy, pro něž je móda koníček a baví je nakupování
  • pro ženy, které jsou naprosto spokojené se svým současným zevnějškem
  • pro ženy, které mají svůj šatník vyřešený a mají stále co na sebe
  • pro ženy, které se ve svém aktuálním oblečení cítí dobře
  • pro ženy, které nemají zájem cokoliv měnit
  • pro muže

Ceník

Online kurz „Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů“4 270 Kč
Osobní konzultace4 470 Kč
Online konzultace3 790 Kč
Asistované online nákupy970 Kč
Individuální konzultace870 Kč / hodina

Ceny jsou konečné, nečíhají na vás žádné skryté příplatky. 🙂 Nejsem plátcem DPH. Ceník je platný od 1. 1. 2022.

Konzultací můžete také někoho obdarovat. Nabízím vám dárkové poukázky na svoje služby. Stačí napsat si o ně na mail: hanka@stylunaproti.cz, nebo kliknout na tlačítko níž.


Stále váháte?

Přetěte si odpovědi na nejčastější otázky a obavy mých klientek.


Dárky ZDARMA pro vás

Už jste si vyzvedla malé dárečky, které pro vás mám? 🙂

Pokud často tápete během nákupů a nevíte, jestli si daný kousek oblečení koupit nebo ne, pomůže vám můj jednoduchý nákupní tahák!

Jestli řešíte nějaké to kilo navíc nebo problematické partie, kde byste si raději ubrala na objemu, stáhněte si praktickou příručku Buďte štíhlejší pomocí oblečení. V té se dozvíte několik šikovných tipů, které vám pomohou k vizuálnímu zeštíhlení.


Kde mě můžete sledovat

Chcete být neustále v obraze? Sledujte také moje sociální sítě.


Kontakt

Ať už máte cokoliv na srdci, neváhejte se mi ozvat. 🙂 Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu, poradím nebo vás jen podpořím, když to budete potřebovat.

Hanka Bulíčková
hanka@stylunaproti.cz
735745408