Užitečné odkazy

Uzavřená diskuzní a poradenská skupina pro všechny čtenářky blogu.  čímkoliv vám ráda poradím a zároveň vám nabízím prostředí, kde můžete společeně diskutovat o módě, stylu, barvách a všem, co s tím souvisí

Pořad o úpravě vlasů výborné kadeřnice Blanky Haškové. Najdete v něm spoustu rad, triků, tipů a vychytávek. Vše je dobře vysvětlené i pro začátečnice.

Jste si jistá, že nosíte správnou velikost podprsenky? Zkuste jednoduchý kalkulátor, nebo si přečtěte, jak by měla správně zvolená velikost podprsenky vypadat a jaké efekty přináší.

Pokud se zajímáte o zdravé stravování, určitě navštivte blog Verči a Andy – dvou vystudovaných nutričních terapeutek (výživový poradce = až na výjimky amatér s kurzem, nutriční terapeut/specialista = člověk, který vystudoval výživu na lékařské fakultě). Dozvíte se tam spoustu zajímavých informací o jídle, ale také je blog plný velmi chutných a zdravých receptů.

Fashion blogerka, která ukazuje módu pro ženy, které mají nějaké ty křivky. Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc a chcete se hezky oblékat, určitě u ní najdete spoustu inspirujících modelů.

Asi jediná youtuberka, která se mi výrazněji vryla do paměti. Pokud umíte anglicky a alespoň trošku ovládáte líčení, mohly by se vám některé její rady hodit. Minimálně jsou velmi zajímavá její videa, ve kterých se pomocí líčení proměňuje v různé známé osobnosti.