Chcete, aby vám v životě vše fungovalo? Měla byste vypadat opravdově!

27. 10. 2022

Když někam přijdete, musíte přijít VY! A musíte ukázat, že si za tím, kdo jste, stojíte. Proč? Protože jinak budete nosit šaty někoho jiného a možná i žít život někoho jiného. Protože jinak se vám nebude dařit dosahovat svých cílů. Protože jinak nebudete působit důvěryhodně.

Abyste tomu lépe rozuměli, povím vám dnes příběh jedné ženy, která si myslela, že vzhled není důležitý…

Co od vás lidé očekávají na základě vzhledu?

Podívejte se dobře na fotografii této ženy. Představte si, že podobně oblečenou ženu potkáte. Co si o ní řeknete? Jak na vás bude působit?

Jaká je skutečnost?

Tato žena:

  • Je velkým odborníkem ve své profesi.
  • V minulosti vybudovala úspěšnou firmu.
  • Je nesmírně inteligentní, emancipovaná a soběstačná.
  • Pracuje tvůrčím způsobem a dokáže svým klientům vydělat spoustu peněz.

Co ji trápí?

Když ke mě přišla na konzultaci, trápily ji problémy v pracovní i osobní rovině.

V té pracovní se jí nedařilo získávat nové klienty. Když šla na pracovní schůzku, nešla samozřejmě oblečená takto, ale vzala si třeba košili, kostýmek a lodičky. Jak jsme spolu zjistily, působila ale spíš jako úřednice než jako kreativní odborník, který může novému klientovi slíbit znásobení výdělků. A také se v tomto elegantním oblečení necítila vůbec dobře a mnohdy se na schůzkách nedokázala řádně uvolnit. Schválně si teď připomeňte, co jste si o ženě na fotce říkali. Bylo mezi tím něco v tom smyslu, že je úspěšná, schopná nebo kreativní? Vsadím se, že nebylo…

V osobní rovině ji potom trápila manželská krize. Přestože byla celé dlouhé roky úspěšnou podnikatelkou, její manžel od ní přes všechna její slova očekávala, že bude typickou ženou v domácnosti, která se bude starat pouze o děti a teplo domova. A opět si vzpomeňte, co jste si o ní říkali. Nenapadlo vás třeba, že vypadá jako mamina, co si odběhla na nákup? Nebo jako pohodová holka od vedle, co toho od života zas tak moc nečeká? Pravděpodobně to něco podobného bylo, že?

Jaké je řešení?

Asi sami tušíte, že tato žena jednoduše lidi kolem sebe mátla svým vzhledem. Ten se totiž ani trošku neshodoval s její osobností. A na to jsme se spolu zaměřily. Navedla jsem ji na cestu k sobě samé, motivovala jsem ji, aby se nad sebou víc zamýšlela a došly jsme spolu k tomu, jak by si přála vypadat, aby se mohla cítit skvěle a působit na své okolí přesně tak, jak chce.

A teď se podívejte na další fotku a řekněte si, jak na vás působí žena, která na ní je.

Jak je to teď?

Je tohle žena, která:

  • zná a ukazuje svoji hodnotu?
  • působí jako úspěšná a sebevědomá žena?
  • vypadá jako žena, která je sama sebou?
  • působí opravdově a důvěryhodně?

Pokud ano, podařilo se nám dosáhnout přesně toho, co jsme chtěly. Promítnout osobnost také do vzhledu této výjimečné ženy. A vy teď vidíte, že je to důležité a má cenu to řešit.

Jsme úžasné přesně takové, jaké jsme. Tak to pojďme okolí také ukázat svým zevnějškem!

Těším se na vaše komentáře, postřehy a vlastní životní příběhy v naší FB skupině.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.