S čím vám můžu pomoct

Přála byste si hezky se oblékat, ale je pro vás nakupování oblečení noční můra? Líbí se vám spousta věcí, jenže když je obléknete, nesplní vaše očekávání?

Máte pocit, že je pravděpodobnější, že sestrojíte vesmírnou raketu, než že někdy budete mít šatník, který budete mít rada a on vás? 🙂

Tohle trápení může sadno skončit! Pokud si osvojíte pár jednoduchých triků a pravidel, začne pro vás obklékání být jednoduché a věřte, že vás to bude nakonec možná i bavit. 🙂

Na prvním místě je pro mě jednoduše žena. Respektuju osobnost každého, jeho potřeby a životní situaci. Nejdůležitější je, abyste se ve svém oblečení cítila dobře. Oblečení nesmí nosit vás, ale vy musíte nosit oblečení. Takové, které bude harmonizovat s vaším nitrem, a ve kterém se budete cítit svá.

Na obrázcích v časopisech nebo na módních přehlídkách můžeme často sledovat krásné oblečení, a v něm uvězněnou ženu, která vlastně ani není vidět. To je opak toho, čeho chceme společně na vaší cestě dosáhnout! Naopak vám oblečení musí především slušet a pomoci vám vyniknout.

K tomu, abyste vypadala opravdu dobře, potřebujete znát různá pravidla a poučky. Ale také ty by měly sloužit vám a ne vy jim. Proto je důležité, aby vše bylo v souladu s vaší osobností a vaše oblečení tak mohlo být jejím odrazem. Můžete se obléknout jakkoliv skvěle, ale pokud se nebudete skvěle cítit, výsledek nikdy nebude efektivní. Nikdy bych tak nikoho nenutila do něčeho, v čem mu nebude příjemně a nebude se cítit dobře.


Chci, abyste byla spokojená a šťastná, vyzařovalo z vás zdravé sebevědomí, odcházela jste pokaždé z domu s dobrým pocitem a byla si jistá sama sebou. A aby vás to nestálo zbytečně moc času.


Podpořím vás ve smysluplných nákupech a tvorbě funkčního šatníku, u kterého nebudete každé ráno bezradně postávat. Pomohu vám najít cestu, jak vypadat krásně ve všech situacích a životních etapách tak, aby to pro vás bylo zcela přirozené a neubíralo vám to drahocený čas.

Jsem tu pro vás! Móda a vzhled jsou pro mě odjakživa velkou vášní a těší mě, když vám mohu podat pomocnou ruku při hledání vašeho stylu. Ale hlavně si přeju vidět vaše rozzářené oči, když v zrcadle poprvé na vlastní oči uvidíte, že i vy můžete vypadat skvěle, že je to velmi jednodnoduché a že vám móda může přinést spoustu radosti. 🙂

Těším se na vás!