Velikonoční inspirace

10. 4. 2023

Právě probíhají velikonoční svátky, které jsou pro mnohé významnou událostí. Proto jste už možná přemýšlela, jaký outfit zvolíte na velikonoční pondělí. Pokud slavíte Velikonoce v jejich náboženské podobě, dbejte zejména na to, aby vaše oblečení do kostela bylo vhodné z hlediska etikety a také dostatečně teplé.
Jsou-li vaše svátky ve znamení světských tradic, mohlo by se vám hodit pár typů na vhodný outfit pro dnešní pomlázku.

Chraňte své pozadí

Vaší prioritou by měla být absolutní ochrana vašeho pozadí. Bude totiž muset čelit ataku celé řady mužů, kteří si během Velikonoc rádi užijí legitimizace násilí páchaného na ženách umocněné posílením alkoholem. Jak ale svoje pozadí ochránit a zároveň zůstat šik?

Čím pevnější, tím lepší

Velmi vhodné jsou kalhoty z tuhých materiálů, které dobře tlumí rány. Jako první se nabízí džíny. Rozhodně vybírejte z těch pevnějších. Pokud navíc budou mít velké kapsy, je možné zastrčit do nich pár kapesníků. Stejně tak dobře poslouží kalhoty kožené. Ty by mohly mít dokonce dvojí funkci. Pokud se vám podaří kožené kalhoty doladit nějakým tím latexem, bičíkem a důtkami, máte šanci, že se vám pomlázka zcela vyhne.

(anthropologie.com, dzinyodevy.cz, budinn.sk)

 

Velmi dobrým pomocníkem by vám mohly být také pushup kalhotky, které mají zadní část vyztuženou podobně jako pushup podprsenky. Nejenže tak budete mít půlky v bezpečí, ale navíc budou efektně přizvednuté i v případě, že jste v poslední době nestíhala cvičit.

(pepa.cz)

 

Kouzlo vrstvení

Čím víc vrstev bude vaše pozadí překrývat, tím méně vás rány budou bolet. Vhodný může být například huňatý svetr, který výborně tlumí. Chcete-li si o svátcích užít trošku extravagance, můžete sáhnout po dramatickém peplum topu.

(postazdarma.cz,dhgate.com)

Připravena k útěku

Pokud byste měla pocit, že už toho je na vás moc, můžete se vždy uchýlit k plánu B a jednoduše před koledníky utéct. K tomu se vám bude hodit kvalitní a pohodlná běžecká obuv. Třeba tahle ve veselých jarních barvách.

(bunert.de)

Čemu se vyhnout?

Naopak byste se měla vyhnout všem tenkým materiálům. Nevhodné jsou také různé sukně a další oděvy, které se dají snadno přizvednout, rozepnout nebo stáhnout.

(svetmodni.cz, hexagone-avenue.fr, dailystar.com)

Velikonoce bývají pro spoustu žen stresujícím obdobím. Třešnička na dortu v podobě výprasku už pak mnohdy bává pomyslnou poslední kapkou. Pokud vám ale při pomlázce bude připadat, že už to někteří muži přeci jen přehání s intenzitou šlehání, vždycky jim za to můžete dát po vajcích, jak říkávala moje babička… 😉

Krásné Velikonoce, moje milé! 🙂


 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.