Chceš, aby pro tebe oblékání byla hračka?

23. 4. 2024

Ráno otevřeš skříň, sáhneš pro několik kousků oblečení, oblékneš je, podíváš se do zrcadla a zjistíš, že vypadáš skvěle. Vše ti zabere minimum času a celý den se budeš cítit prostě úžasně. Kamkoliv půjdeš, budeš vědět, že ti to sluší, jsi hezky oblečená a můžeš se soustředit na jiné důležité věci. Tvoje oblečení bude tvojí druhou kůží…

Ne, tohle není sci-fi! Tohle opravdu můžeš zažívat! Jak? Musíš vědět, co vyřešit na své cestě za šatníkem snů! A o tom ti povím na webináři, který je pro tebe úplně ZDARMA!

Bude probíhat živě ve čtvrtek 25. 4. 2024 od 20 hodin ve speciální FB skupině. Určitě si ho nenech ujít! 🙂 Během cca hodinky, maximálně hodinky a půl, probereme jak to udělat, abys došla v oblékání k maximální pohodě.

Pokud nebudeš webinář stíhat živě, zůstane ti k dispozici na několik dní záznam. Ale doporučuju ti, se živě zúčastnit, abys mi mohla během webináře pokládat dotazy, které tě budou napadat! 🙂

 

Přihlášení k webináři

Souhlasíš se zpracováním svých údajů. Zároveň se staneš odběrateli upozornění na nový článek a mého "velmi občasného občasníku". :)

 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.