Proč se vám mohou povánoční výprodeje pěkně prodražit

27. 12. 2022

Období největších výprodejů a slev je tady! Máme jedinečnou příležitost doplnit si do šatníku kousky oblečení, které by pro nás třeba normálně byly dost drahé. Nebo si pořídit to, co jsme už dlouho chtěli, za trošku lepší peníze. Slevy jsou lákavé, máme je všichni rádi, ale často se nám mohou paradoxně spíš prodražit. Jak je to možné?

Utržená ze řetězu

Tuhle sleva, támhle sleva, červeně to na nás křičí a láká nás to k nákupům. Mnohdy těm naprosto zbytečným! No schválně, zkuste zavzpomínat na své dosavadní nákupy během slev. Neleží vám náhodou jejich následky do teď netknuté ve skříni? Nekoupili jste si tu a tam něco nového jen proto, že to bylo levné? A nosíte to? Dokážete spočítat, kolik jste vlastně zbytečně utratili peněz? Možná vás překvapí, že je to víc, než jste původně plánovali výhodnou slevou ušetřit.

Ne vždycky je to sleva

Dobré srdce obchodníků, kteří nám servírují zboží v akci, není vždy tak křišťálově čisté. Naopak! Mnohdy jsou obchodníci pěkně vy… hmm… vykutálení! To je to slovo, které hledám. 🙂 To si takhle občas řeknou, že nám dají slevu 30% s nějakým hezky znějícím kódem, ale před tím zvednou ceny o 35 %… Ne, nesmí se to. Jo, dělá se to.

Kde chybí systém, chybí výsledek

Svým zákaznicím vždycky říkám, že hezky se obléknout a koupit si něco nového, má být radost. Naše radost a odměna. Ovšem taky by v tom měl být nějaký systém a měli bychom nákupy podnikat vědomě a s nějakým plánem. Jenže my často nakupujeme spíš nahodile, zejména v období slev. Prostě čekáme, co nás kde cvrnkne do nosu. A bohužel to nebývají pohádkové šaty schované do oříšku, ale spíš unáhlené nákupy. No řekněte sami, k čemu mi je krásná nová sukně pořízená za půlku, když ji nemám v šatníku s čím kombinovat?

Chytré nákupy během slev?

Takže co s těmi slevami? Není lepší se na ně vykašlat? Asi by se to nabízelo, ale pořád platí, že je to skvělá příležitost ukořistit nějaký parádní kousek za výhodnou cenu. Kvalitní zimní kabát něco stojí a ne vždycky máme prostředky nebo chuť do něj tolik investovat. Ovšem když se nám ho poštěstí koupit za půlku, hned je to jiný příběh. Příběh plný radosti. Jenže to musíme nákupy během slev nejprve uchopit chytře!

Jasně, že vím, jak na to. 🙂 A jasně, že vám s tím můžu pomoct!

E-book, který vám ušetří peníze, čas i nervy!

Přesně takový pro vás teď mám. Příhodně se jmenuje Nakupuj chytře ve slevách a ušetři spoustu peněz. Za 170 Kč můžete mít návod, jak využít slevy ve svůj prospěch a opravdu díky nim nakoupit výhodně. E-book si stáhnete k sobě do počítače a bude už navěky váš. Kdykoliv se k němu můžete vracet a může vám stále dokola pomáhat.

Pomůže ti nejen v povánočních výprodejích, ale také během všech slevových akcí během roku. Dozvíš se i to, kdy slevy čekat a jak si je nenechat ujít.

Pokud se rozhodnete nákupy v povánočních výprodejích zvládnout sami, buďte opatrní a dejte si pozor na to, co kupujete. Ať zpětně svých nákupů nelitujete a nehromadíte zbytečně další a další oblečení, které stejně nechcete nosit.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Pomalá móda: co to vlastně je?

Pomalá móda: co to vlastně je?

Udržitelná móda či pomalá móda/slow fashion - pro mnohé stále tajuplný termín, který se už delší dobu objevuje ve světě módy. Co to vlastně je? Jak to chápat? A proč se tím vůbec zaobírat? To si přehledně řekneme v dnešním článku. A hlavně si povíme, co udržitelné je,...

pokračovat ve čtení
Zaujalo mě v obchodech: dárky pro nás holky

Zaujalo mě v obchodech: dárky pro nás holky

Vánoce se kvapem blíží a vy určitě lítáte od jednoho úkolu k druhému, zařizujete, objednáváte, nakupujete, plánujete... A co si v tom všem shonu napsat o něco Ježíškovi? 🙂 Vybrala jsem pár věcí, které by se líbily mně osobně. Třeba se vám budou líbit také. Peněženka...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.