3 základní tipy pro efektivní nákupy oblečení

7. 7. 2022

Stává se vám, že si koupíte kousek oblečení, který potom vůbec nenosíte? Nebo jste naopak tak bezradná a nerozhodná, že vždy odejdete z obchodu s prázdnou? Potom vám mohou pomoct tři jednoduché tipy, které vás navedou k efektivnějšímu nakupování, ale také nákupní tahák, který najdete ke stažení na konci článku, a který můžete nosit stále u sebe třeba v peněžence.

Takže až příště vyrazíte nakupovat, položte si tyhle tři otázky:

1. Opravdu to potřebuju?

Pokud už máte doma deset letních šatů, potřebujete ty jedenácté? Uživíte další pruhované tričko, když jich máte už pět? Pokaždé popřemýšlejte, jestli je pro vás nákup dané věci opravdu tak důležitý. Jasně, že je v pořádku udělat si někdy radost jen tak, ale někdy se zbytečně točíme v kruhu tím, že si kupujeme pořád dokola to samé, místo abychom si koupili opravdu to, co nám v šatníku chybí.

2. Unosím to?

Budete mít daný kousek k čemu nosit? Zvládnete ho s něčím ve svém současném šatníku zkombinovat? Hodí se k vašemu stylu? Cítíte se v něm dobře? To vše jsou aspekty, které byste měla zvážit, pokud si nechcete koupit něco, co vám pak bude jen ležet ve skříni.

3. Sluší mi to?

Má dané oblečení vhodný střih pro vaši postavu? Sedí vám barva? Řeknete si při pohledu do zrcadla, že se v něm sama sobě opravdu líbíte? I to je důležité zvážit. I když to budete posuzovat spíš subjektivně, potřebujete mít pocit, že v oblečení vypadáte dobře.

Pokud si stále s nákupy, nejste jistá, stáhněte si praktický nákupní taháček. A také se přijďte podělit do FB skupiny se svými nákupními strastmi nebo vlastními tipy.

Nákupní tahák zdarma

Souhlasíš se zpracováním svých údajů. Zároveň se staneš odběratelkou upozornění na nový článek a mého "velmi občasného občasníku". :)

Po zadání svého mailu, prosím, zkontrolujte svojí doručenou poštu. Nejprve je potřeba potvrdit svůj odběr. Poté vám přijde email s odkazem, kde můžete nákupní tahák jednoduše stáhnout do svého počítače nebo mobilu.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Pomalá móda: co to vlastně je?

Pomalá móda: co to vlastně je?

Udržitelná móda či pomalá móda/slow fashion - pro mnohé stále tajuplný termín, který se už delší dobu objevuje ve světě módy. Co to vlastně je? Jak to chápat? A proč se tím vůbec zaobírat? To si přehledně řekneme v dnešním článku. A hlavně si povíme, co udržitelné je,...

pokračovat ve čtení
Zaujalo mě v obchodech: dárky pro nás holky

Zaujalo mě v obchodech: dárky pro nás holky

Vánoce se kvapem blíží a vy určitě lítáte od jednoho úkolu k druhému, zařizujete, objednáváte, nakupujete, plánujete... A co si v tom všem shonu napsat o něco Ježíškovi? 🙂 Vybrala jsem pár věcí, které by se líbily mně osobně. Třeba se vám budou líbit také. Peněženka...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.