Proč jsem se zamilovala do online kurzů a jak jsem se to rozhodla využít ve váš prospěch

28. 4. 2022

Nejsnazší cesta k cíli je ta, na které jste svým pánem jen vy sami. Právě tohle mě naučily online kurzy. Dlouho jsem se jim vyhýbala, protože pro mě představovaly něco tajemného. Ale potom jsem narazila na online kurz, který mě obsahově zaujal, a rozhodla jsem se to zkusit. Hned v první chvíli jsem se do tohoto vzdělávacího formátu zamilovala! A v té druhé jsem začala hledat způsoby, jak předat potřebné informace formou online kurzu vám. 🙂 Takže teď vytvářím nový online kurz pro vás.

Výhody online kurzu

Online vzdělávání má pro mě tolik výhod, že pomalu ani nevím, kde začít. 🙂 Uvedu tedy ty, které pro mě mají největší přínos a mohly by být přínosné i pro vás.

Z pohodlí domova

Protože jsem máma dvou malých dětí, je pro mě problematické kamkoliv se pravidelně dostavit na určitý čas. Všímám si toho i u svých zákaznic. Tak rády by přijely ke mně na konzultaci, ale často je pro ně velký problém najít vhodný termín. A mnohdy je překážkou i velká vzdálenost. Online kurz ale člověk absolvuje z pohodlí domova. Stačí mu počítač nebo chytrý telefon a internetové připojení. Když děti večer usnou, může v klidu sednout k výukové lekci a studovat.

Časová flexibilita

U online kurzů nemusím nikde být přesně na čas. Můžu se do studia pustit v podstatě kdykoliv. A pokud mě něco vyruší, nic se neděje. Vrátím se ke kurzu, až když mám čas. Přizpůsobím si snadno všechno svým časovým možnostem.

Opakování matka moudrosti

Ke kurzu se můžu později kdykoliv vrátit a zopakovat si informace, které už jsem třeba zapomněla, nebo které si potřebuju osvěžit.

Vzájemná podpora

Součástí online kurzů bývají obvykle i uzavřené FB skupiny, kde je možné se vzájemně podporovat. Studenti kurzu mají většinou podobnou výchozí pozici a vzájemně se chápou. Zároveň je možnost poradit se s lektorem kurzu a doptávat se ho podle potřeby na to, co mi není jasné.

Online kurz pro vás

Jak vidíte, online kurzy mě nadchly. 🙂 A také mi brzy došlo, že jsou skvělým řešením i pro mě jako stylistku. Protože mám hodně zájemců o konzultace a není v mých silách vždy vše pokrýt tak rychle, jak bych si přála, hledala jsem způsob, jak důležité informace dostat ke svým sledujícím a klientkám rychleji a efektivněji. Také stále jasněji vidím, jak je pro vás obtížné se ve všem zorientovat, protože informací je opravdu hodně a vy potom nevíte, kde začít a jak se odrazit z místa.

Sama sebe jsem se ptala: Jak svým klientkám nejlépe pomoci? Tak aby to nebylo časově náročné, bylo to pro ně srozumitelné, efektivní a aby mohly začít hezky od začátku? Řešení se mi nabízelo v podstatě samo.

Připravuji tedy aktuálně online kurz Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů. Protože právě osobní styl je podle mě základním kamenem pro náš vzhled. Protože máme-li dobře vypadat, musíme se dobře cítit. A dobře cítit se můžeme jen v tom, co se nám opravdu líbí a co souzní s naší osobností.

Kurz bude už brzo v prodeji a určitě vám o něm co nejdřív řeknu víc. 🙂 Už teď můžu slíbit, že se snažím, aby byl srozumitelný, dovedl vás k cíli co nejsnazší cestou a zabral vám co nejméně času.

Už jste nějaký online kurz absolvovala? Jaké výhody to pro vás mělo? Těšíte se na ten můj? 🙂 Přijďte se s námi podělit o svoje postřehy do diskuzní FB skupiny.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.