Odpovědi na vaše nejčastější otázky a obavy z online kurzu

3. 5. 2022

I když vás můj nový online kurz láká, můžete mít z jeho koupě obavy. Proto jsem pro vás připravila přehled nejčastějších dotazů a obav a všechny jsem je pro vás v tomto článku zodpověděla.

Proč vám o nejčastějších obavách píšu?

Jak některé z vás ví, v naší FB skupině jsem už dopředu oznámila novinku, že plánuju online kurz o hledání vlastního osobního stylu, a poprosila jsem vás, abyste mi řekli, jaké máte z kurzu obavy. Odpovědí se mi sešlo hodně, psali jste mi ve skupině, v mailu i v soukromých zprávách a většinou se hodně opakovaly. Moc vám za vaši sdílnost a ochotu děkuju.

Já sama jsem svůj první online kurz absolvovala před relativně krátkou dobou a moc dobře si vzpomínám, že jsem jeho nákup neustále odkládala, protože jsem měla strach, jestli mi pomůže, jestli ho zvládnu, jestli to nebudou vyhozené peníze… Tehdy by mi právě moc pomohlo, kdyby někdo moje obavy rozptýlil a odpověděl mi na moje dotazy, protože bych se do online kurzů pustila určitě mnohem dřív. Jak už jsem zmínila v jednom z minulých článků, online kurzy mě nakonec nadchly! Každý online kurz, který jsem si pořídila, mě totiž dovedl k výsledku snadno, rychle a hlavně strašně pohodlně. Protože jsem si vše mohla přizpůsobit svým vlastním časovým možnostem.

Proč jsem online kurz pro vás vytvořila?

Hned po absolvování svého prvního online kurzu jsem začala přemýšlet, jak tímhle skvělým způsobem začít pomáhat vám. Protože na moje osobní konzultace musíte čekat z kapacitních důvodů dlouho, přišly mi online kurzy jako skvělý způsob, jak pomoci více lidem za kratší dobu a ještě efektivně.

Téma prvního vlastního online kurzu, který jsem pro vás vyrobila, bylo hned jasné. Protože je potřeba začít na sobě pracovat postupně, věděla jsem, že bych měla zpracovat téma, které mi připadá v otázce vzhledu nejdůležitější – osobní styl a možnost cítit se ve svém oblečení především dobře

Nejčastější dotazy a obavy z online kurzu

A protože absolutně chápu, že vás stejně jako mě kdysi, určitě přepadají různé obavy a nevyřčené dotazy, tady je máte zpracované. 🙂

1. Kurz mi zabere příliš mnoho času

Vůbec se nemusíte bát. Koncipovala jsem kurz tak, aby bylo možné absolvovat ho snadno a rychle. Neměl by vám zabrat víc než 2 hodiny času týdně.

2. Kurz mi nic nového nepřinese a v ničem mi nepomůže.

Kurz je to pravé pro vás, pokud:

  • se ve svém vlastním oblečení necítíte příjemně
  • pokud máte pocit, že to není tak nějak ono
  • k smrti vás děsí nákupy oblečení
  • chcete na svém vzhledu pracovat, ale vůbec netušíte, kde začít
  • pohled do vaší skříně vás vůbec netěší

Kurz pro vás naopak není, pokud:

  • Přesně víte, jaké oblečení se vám líbí a proč.
  • Znáte svůj osobní styl.
  • Ve svém oblečení se cítíte dobře.
  • Móda je vaše vášeň a jste si jistá, že to, co nosíte, je přesně to pravé pro vás.
  • Na svém šatníku nechcete vůbec nic měnit.

3. Mám pocit, že se nikdy nenaučím efektivně nakupovat oblečení.

Není důvod, proč byste se to nenaučila. 🙂 Pokud s tím v současnosti máte problém, je to tím, že nevíte, co kupovat. Proto je tak důležité si ujasnit, co se vám vlastně líbí, proč se vám to líbí a jak chcete ve svém oblečení působit na okolí.

4. Nikdy nepoznám, jestli mi to opravdu sluší

Ale poznáte! Na tohle máme my ženy výbornou intuici. Jen je potřeba ji poslouchat. 🙂 Po absolvování kurzu ale budete mít výhodu v tom, že budete mnohem lépe znát samu sebe, budete vědět, co v módě hledáte a proč, a také si budete jistá tím, v čem se budete cítit dobře a v čem ne.

5. Nebudu umět oblečení kombinovat

I v tomto vám kurz pomůže. Pokud objevíte svůj osobní styl a porozumíte víc tomu, co vlastně chcete nosit a proč to chcete nosit, budete i vědět, jakým způsobem oblečení kombinovat, aby vám v něm bylo dobře. Budete vědět, že k určitým kombinacím musíte přidat něco navíc, aby to odráželo váš styl, nebo že některé kombinace jednoduše nejsou nic pro vás.

6. Nedokážu skloubit praktičnost a slušivost oblečení

Praktičnost je individuální. Vy sama si během kurzu ujasníte, jak by měl váš ideální šatník vypadat a máte tak možnost vzít v potaz i váš životní styl. Je jasné, že pokud denně nachodíte pět kilometrů, nebudete svoje outfity stavět na botách s vysokými podpatky. Uvidíte, že spolu najdeme tu vaši ideální cestu k oblečení, které vám bude dobře sloužit, a vy se v něm budete cítit skvěle.

Více informací o podobě kurzu již brzy!

Myslíte si, že bude online kurz Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů to pravé pro vás? Už brzy spustím jeho prodej a dozvíte se i přesnější informace o tom, jak bude probíhat. Pokud byste k němu měla jakékoliv další dotazy, určitě mi pište na hanka@stylunaproti.cz a já vám moc ráda na vše odpovím. Nejdůležitější je pro mě to, abyste byla spokojená a můj kurz vám opravdu pomohl.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.