Rozhovor s klientkou Kristýnou: „Vybírání oblečení už není noční můra.“

6. 4. 2023

Kristýna je milá a pohodová holka, která má docela konkrétní představy o tom, co se jí líbí a co ne. Když jsme spolu měly online konzultaci Styl oblékání a tvar postavy, vracela se zrovna po mateřské dovolené do práce a přála si vypadat dobře a podpořit tím svoje pracovní sebevědomí. Ačkoliv věděla, co přibližně v módě vyhledává, dlouhodobě bojovala s různými kombinacemi a vhodnými střihy oblečení.

Její styl je především velmi ženský. Libuje si v jemných, pastelových barvách, žensky a elegantně působících střizích a květinových potiscích. Ovšem díky tomu, že ji to táhne zejména k pudrově růžové a dalším pastelovým odstínům, narážela často na to, že se jí nedařilo oblečení kombinovat. V šatníku jí totiž chyběly neutrální barvy! A i když má růžovou ráda, růžové kalhoty, růžový svetr a růžový trenčkot se spolu kombinují těžko. 🙂 Proto jsme se spolu zaměřily na to, jak si doplnit šatník, aby dokázala vytvořit různé kombinace outfitů a aby působila šik a ne příliš usedle. Právě přílišná elegance Kristýně také občas škodila.

 

Rozhovor s Kristýnou o hledání jejího stylu

 

Kristy, jaké byly před konzultací Styl oblékání a tvar postavy tvoje největší potíže nebo trápení v oblasti módy a oblékání?
Vybrat si to správné oblečení. Nikdy jsem neřešila typ postavy, kupovala jsem to, co se mi líbilo. A ne vždy to bylo dobře. Kolikrát jsem se trápila i s kombinacemi, aby celek vypadal hezky, šik a ne nudně a usedle.

Co všechno jsi předtím, než ses ke mně objednala, vyzkoušela? Přineslo ti něco nějaký výsledek?
Inspirovala jsem se např. na Pinterestu, ale to mi nedalo ten správný základ čeho si všímat, na co se zaměřit.

Proč ses ke mně nakonec rozhodla objednat? Co pro tebe bylo tím hlavním impulzem?
Návrat do práce. Dá se říct, že jsem naskakovala do „nového“ života po x letech doma s legínami, volnějšími tričky a teniskami. Chtěla jsem se zase cítit žensky a dobře, abych dobře fungovala. A ačkoli to může být maličkost, mě hodně ovlivňuje to, jak se cítím. A být spokojená s tím, jak vypadám, je jednou z těch důležitých aspektů celkového pocitu. 🙂

Měla jsi před konzultací nějaké obavy? Bylo něco, čeho ses třeba bála?
Ani ne. Byla jsi mi sympatická už od začátku a těšila jsem se, že se konečně s tím mým šatníkem něco pohne.

Překvapilo tě něco během konzultace?
Nešlo ani tak o překvapení jako spíš o AHA momenty. Takové to „no jasně!“, stačí tak málo a jakou to udělá službu (např. ohrnout kalhoty).

Naplnila se tvá očekávání?
Určitě ano. I když je po konzultaci třeba vstřebat velké množství informací a začít pracovat s šatníkem a opravdu si kombinace vyzkoušet, postupně bylo vybrat a nakombinovat si outfit čím dál jednodušší. A SOS radírna online je k nezaplacení. 🙂

V čem vidíš největší přínos? Myslíš, že konzultace nějak ovlivnila tvůj život?
Rozhodně. Už není vybírání oblečení noční můra. Spíš se na to těším. Občas je to oříšek, ale vím, že stačí mít trošku odstup a něco mě napadne, protože už vím, co spolu funguje.

Jak bys popsala svůj vztah k oblečení a budování šatníku poté, co sis mou konzultací prošla?
Jak jsem psala výše, vybírání outfitu si užívám. I když musím večer dopředu, abych ráno stíhala. Co se týče budování šatníku, více si dávám pozor na to, jaké věci kupuji a jestli je mám s čím nakombinovat.

Kristy, děkuju ti za rozhovor a doufám, že ti dál bude móda přinášet radost.

 

Také byses ráda našla a ulehčila si každodenní oblékání?

 

Protože chci svoje služby posunout zase někam dál, rozhodla jsem se, že z nabídky nadobro konzultaci Styl oblékání a tvar postavy v této současné podobě vyškrtnu. Pokud jsi nad ní uvažovala, nemusíš zoufat. Nabízím ti možnost pořídit si na tuto službu poukázku, která má platnost do konce listopadu 2023.
Stačí využít k objednání formulář níž nebo email hanka@stylunaproti.cz

Prodej poukázek končí 14. 4 2023 a poté už opravdu nebude možné se na konzultaci objednat. Nabízím navíc pouze omezené množství poukázek, abych mohla zaručit volné termíny všem, kdo si ji koupí.

 

Formulář pro objednání poukázky


PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.