Toužíš milovat svoje oblečení? Tohle musíš vědět!

18. 5. 2023

Toužíš vypadat krásně, ale vůbec se tak necítíš? Nosit hezké oblečení nestačí! Potřebuješ k tomu nosit také hezkou samu sebe. 🙂 Co tím myslím? Jen to, že jsi na to do teď možná šla ze špatné strany!
Ukážu ti, na co se soustředit na úplném začátku, abys došla ke svému vysněnému cíli – dokonalému šatníku, ve kterém ti bude jednoduše dobře.

 

Číst víc…

 

 

 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

S Hankou na kafi

S Hankou na kafi

Každý týden vysílán živě na Facebooku v rámci mini pořadu S Hankou na kafi! V rámci toho krátkého živého vysílání odpovídám na dotazy, které mi chodí, nebo řeším aktuální módní témata. Pokud pro tebe není možné se vysílání účastnit živě, můžeš se vždy kouknout...

pokračovat ve čtení
Nebuď přízrakem vlastního mládí!

Nebuď přízrakem vlastního mládí!

Oblékáš se posledních 20 let více méně stejně? Potom je tenhle článek možná právě pro tebe! Námětem k tomuhle článku se mi kdysi stala paní, kterou jsem náhodně zahlédla, když jsem projížděla na kole jednou vesnicí. Donutilo mě přemýšlet, proč některé upravené ženy,...

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.