Přání k Vánocům

Přeji vám všem příjemné prožití vánočních svátků! Užijte si sváteční atmosféru, dobré jídlo, cukroví a hlavně rodinnou pohodu.

A pokud budete mít náladu, podělte se s námi v komentářích o to, v jakém oblečení vítáte Ježíška. 🙂 Hodíte se do gala, oblékáte společenské šaty nebo jen nějaké běžné slušnější oblečení? Nebo chodíte ke stromečku v domácím úboru, případně v pyžamu? Nebo k vám došel trend pletených vánočních svetrů?

Komentáře: 2

  1. Krásné svátky,
    tak se s Vámi podělím o štědrovečerní zkušenost. Moje dcera se chystala ke štědrovečerní večeři v domácích kalhotách, tričku a kostkované košili. Podotýkám, že jí není náct, ale má už přes 25let. A mně v té chvíli došlo, že jsem jí tak málo naučila. Dobře vím, že když se učeše, dá lehký make-up, řasenku a hezky se obleče je krásná. Jenže jsem jí to nikdy neřekla, a vlastně proto to píšu. Říkejte to svým dětem, že jsou skvělí, když jste o tom přesvědčeni, nenechávejte si to pro sebe.
    A jak jsem zareagovala na dceřinu visáž? Jen jsem se zeptala, zda si myslí, že nemá důvod se dnes večer líp obléknout a zdá se, že měla.
    Přeji všem krásné vánoce a musím ještě napsat, že se vždycky těším na tvoje články, s nadšením je čtu, některé i několikrát. Super napsané rady.

  2. To je moc krásný a pravdivý příspěvek! Děkuji za něj. A moc mě těší, že se moje články líbí a přinášejí radost. Je to pro mě velká motivace. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..