Otevírám pro vás online kurz „Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů“

4. 5. 2022

Toužíte cítit se ve svém oblečení vždy skvěle? Potom je můj nový online kurz Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů právě pro vás. 🙂 Snadno se naučíte stylově oblékat, i když módou až tak nežijete, a budete se vždy cítit sama sebou.

Na konci kurzu budete nejen přesně vědět, co se vám líbí a proč, ale navíc si sestavíte 2 outfity, které budou přesně odpovídat vašim představám, a které budou ve vašem šatníku vždy připravené jako jistota, po které můžete kdykoliv sáhnout.

Kurz začíná v pondělí 9. 5. 2022 a bude probíhat 4 týdny. Každý týden pro vás spustím jeden výukový modul, kde budou 2-3 lekce. Nečekejte ale jen nějakou teorii. Kurz je koncipován tak, abychom získané znalosti převáděli rovnou do praxe!

Kurz vám nezabere víc než 2 hodiny času týdně. Navíc je pouze na vás, kdy si jednotlivé lekce pustíte, nebo kdy budete plnit úkoly a praktická cvičení.

Celou dobu vám budu k dispozici, abych vám mohla s čímkoliv poradit nebo pomoct. Navíc se každý týden ve čtvrtek sejdeme večer ve speciální FB skupině u živého vysílání, kde budu moct zodpovědět všechny vaše dotazy.

Pokud byste si nebyla jistá, jestli je pro vás kurz to pravé, určitě mi napište na hanka@stylunaproti.cz a já vám ráda poradím, nebo vám odpovím na vše, co vás ještě bude o kurzu zajímat. 🙂

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.