Otevírám pro vás online kurz „Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů“

4. 5. 2022

Toužíte cítit se ve svém oblečení vždy skvěle? Potom je můj nový online kurz Najděte svůj osobní styl během 4 týdnů právě pro vás. 🙂 Snadno se naučíte stylově oblékat, i když módou až tak nežijete, a budete se vždy cítit sama sebou.

Na konci kurzu budete nejen přesně vědět, co se vám líbí a proč, ale navíc si sestavíte 2 outfity, které budou přesně odpovídat vašim představám, a které budou ve vašem šatníku vždy připravené jako jistota, po které můžete kdykoliv sáhnout.

Kurz začíná v pondělí 9. 5. 2022 a bude probíhat 4 týdny. Každý týden pro vás spustím jeden výukový modul, kde budou 2-3 lekce. Nečekejte ale jen nějakou teorii. Kurz je koncipován tak, abychom získané znalosti převáděli rovnou do praxe!

Kurz vám nezabere víc než 2 hodiny času týdně. Navíc je pouze na vás, kdy si jednotlivé lekce pustíte, nebo kdy budete plnit úkoly a praktická cvičení.

Celou dobu vám budu k dispozici, abych vám mohla s čímkoliv poradit nebo pomoct. Navíc se každý týden ve čtvrtek sejdeme večer ve speciální FB skupině u živého vysílání, kde budu moct zodpovědět všechny vaše dotazy.

Pokud byste si nebyla jistá, jestli je pro vás kurz to pravé, určitě mi napište na hanka@stylunaproti.cz a já vám ráda poradím, nebo vám odpovím na vše, co vás ještě bude o kurzu zajímat. 🙂

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Definuj jednoduše základ svého stylu

Definuj jednoduše základ svého stylu

Hledáš svůj styl? Nevíš, na čem stavět svůj šatník? Máš pocit, že se ti líbí všechno a nic? Tak pojď začít hezky od začátku a popořadě. 🙂 V dnešním článku ti ukážu, jak si definovat to, na čem se tvůj styl zakládá. Právě to je na úplném začátku to nejdůležitější....

pokračovat ve čtení

Ať ti neunikne nový článek!

Přihlaš se k odběru novinek!

Vaše osobní údaje uchovávám v soukromí a jsou viditelná pouze pro třetí stranu, která zajišťuje tuto službu. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů.